Gadżety reklamowe Niewidzialny bohater nadzieją dla branży reklamowej!

Niewidzialny bohater nadzieją dla branży reklamowej!

0

Odkryte przez Św. Alberta Wielkiego i stosowane w lecznictwie już od XIII wieku. Parę wieków później wyparte i zastąpione antybiotykami, ale na szczęście niezapomniane, przeżywają teraz swój renesans! O czym mowa? Oczywiście o związkach srebra.

Znając ich działanie bakteriobójcze, przeciwgrzybiczne oraz przeciwwirusowe Allers Grupa rozszerzyła ofertę o możliwość pokrycia wszystkich produktów powłoką zawierającą srebro w postaci jonowej.

Pandemiczna rzeczywistość stawia przed producentami materiałów reklamowych coraz to nowe wyzwania i pobudza kreatywność. Dokładnie rok temu, w zaledwie dwa tygodnie Allers Grupa stała się ekspertem w dziedzinie szycia maseczek. Następnym krokiem w stronę zwiększenia bezpieczeństwa i funkcjonalności produkowanych maseczek ochronnych było zastosowanie jonów srebra przy ich produkcji. Producent znowu idzie krok dalej, wprowadzając nowy produkt na rynek europejski, czyli Antybakteryjne Opaski Eventowe. Stopniowo uwalniające się jony srebra sprawiają, że przez około 14 dni na powierzchni opaski tworzy się powłoka do 99% zabezpieczająca przed przenoszeniem i rozprzestrzenianiem się wirusów i bakterii.

Produkcja wyłącznie na terenie Polski pozwala na usprawnienie procesów produkcyjnych i logistycznych, co zapewnia klientom optymalny czas korzystania z właściwości powłoki jonowej. W ten sam sposób można zabezpieczyć smycze reklamowe oraz chusty wielofunkcyjne.

Niech w świadomości konsumentów zapadnie informacja o tym, że produkt masowy może być produktem bezpiecznym, ponieważ tylko poczucie bezpieczeństwa pozwoli wrócić do normalności!

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.Lanyard.pro oraz pod adresem sales@lanyard.pro.