Gadżety reklamowe Kolekcja wielkanocnych bombonierek dla  biznesu „Wielkanoc 2021”

Kolekcja wielkanocnych bombonierek dla  biznesu „Wielkanoc 2021”

501
0

Marka Amante – specjalizująca się projektowaniu i produkcji bombonierek z belgijskimi ręcznie robionymi pralinami oraz truflami na rynek B2B – zaprezentowała kolekcję na Wielkanoc 2021.

Wielkanocna kolekcja bombonierek dla biznesu obejmuje bombonierki o klasycznych kształtach, których kolorystyka oraz personalizacja dopasowana jest do potrzeb Klienta, bombonierki z nadrukiem wielkanocnym oraz bombonierki z obwolutami w wielkanocnych kształtach.

Z okazji Wielkanocy do bombonierek reklamowych Amante trafiły belgijskie praliny w wielkanocnych kształtach zarówno z deserowej, mlecznej, jak i białej czekolady. Czekoladowy zajączek, czekoladowy baranek, czekoladowa kurka… Belgijskie pralinki w kształcie jajeczek… Czekoladowe jajeczka w cukrowej, kolorowej skorupce…

Zaprezentowana w katalogu kolekcja bombonierek nie wyczerpuje w pełni twórczych możliwości. Na życzenie Klienta przygotowywane są bombonierki w dowolnym rozmiarze i kolorze, a na wieczku, wstążce lub bileciku umieszczane dowolne hasło lub logo. W katalogu Wielkanoc 2021 znajdą Państwo również propozycje czekolad w wielkanocnych opakowaniach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną w folderze Wielkanoc 2021 TUTAJ.

Więcej inspiracji na słodki upominek można znaleźć w katalogu całorocznym TUTAJ.

www.amante.com.pl

KL