Logo

Event MIXFeatured

Company Management Congress

Company Management Congress to wydarzenie dla tych, którzy chcą zwiększać swoje kompetencje w zarządzaniu biznesem. To event, który rozszerza branżowe perspektywy i pokazuje najlepsze dostępne drogi rozwoju.

Bazuje on na wiedzy liderów, którzy odnieśli sukces i swoją receptą na niego chcą podzielić się z innymi. W prelekcjach mówią na podstawie wieloletniego doświadczenia, które pozwoliło im poznać każdą stronę prowadzenia przedsiębiorstwa. Wiedzą na co uważać, ale także jakie atuty podkreślać, by wyróżnić się na tle konkurencji.

Jedną z podstaw Company Management Congress jest nauka poprzez wymianę doświadczeń. Nacisk położony zostanie na nawiązywanie efektywnych relacji biznesowych, które mają pomóc w definiowaniu problemów współczesnego biznesu i znajdowaniu odpowiedzi w dynamicznie zmieniającym się środowisku. Prelegenci myślą o przyszłości biznesu, patrząc na teraźniejszość. Wiedzą, z jakimi problemami zmagają się przedsiębiorcy i jak trudno jest większości z nich zniwelować straty poniesione przez pandemię. Dostarczają rozwiązań, które pozwalają wyjść z kryzysu.

Dla kogo jest Company Management Congress?

– właściciele firm,
– kadra zarządzająca,
– inwestorzy,
– przedsiębiorcy,
– managerowie średniego i wyższego szczebla,
– osoby odpowiedzialne za planowanie przyszłości biznesu,
– doradcy inwestycyjni,
– liderzy poszczególnych branż,
– przedsiębiorcy samo zatrudnieni.

Kto wygłosi prelekcje?

Wśród prelegentów znajdziemy m.in. Bogdana Sosnowskiego, który w wykładzie „Komunikacja i kreacja w budowaniu wizerunku lidera” powie o tym, jak zaintrygować odbiorcę i zmienić jego sposób myślenia. Wojciech Herra przeprowadzi prelekcję dotyczącą skutecznej sprzedaży i metod osiągania większych korzyści finansowych. Jacek Santorski opowie o przywództwie jutra, natomiast Łukasz Dojka zdradzi, czym jest follow up.

Ponadto, Tomasz Miłosz wygłosi wykład na temat ewolucji rynku pracy i sposobu pracy. Krzysztof Brola przedstawi kompendium wiedzy z zakresu prawa, któremu podlega działalność gospodarcza.

Nie zabraknie również pokazania procesów, które mogą usprawnić działanie przedsiębiorstwa dzięki outsourcingowi oraz tajników podejmowania strategicznych decyzji.

Udział w wydarzeniu potwierdzony będzie certyfikatem poświadczonym przez Partnerów Merytorycznych wydarzenia.

Wydarzenie odbędzie się 28 września w Warszawie. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.