Trade marketing Jan Niezbędny | EMANO

Jan Niezbędny | EMANO

0

Najważniejszą zaletą display’a reklamowego jest jego funkcjonalność.

Taki właśnie jest stojak metalowy Jan Niezbędny. To POS dostosowanym do charakteru reklamowanego produktu.

NAZWA DISPLAY’A: Jan Niezbędny – stojak metalowy
KLIENT: Sarantis Polska S.A.
WYMIARY DISPLAY’a: 770mm × 500mm x 2020 mm
MATERIAŁ WYKONANIA: Konstrukcja wykonana z metalu. Stojak został wykończony trwałą farbą proszkową w kolorze imitującym aluminium, co nadaje lekkości i elegancji całej sylwetce stojaka. Elementy wizualne wykonane są z tworzywa z nadrukiem cyfrowym.
FUNKCJONALNOŚĆ: Stojak przeznaczony jest do prezentacji i sprzedaży szerokiego asortymentu, popularnej na polski rynku marki Jan Niezbędny. Dzięki pojemnym koszom oraz możliwości ich regulacji posiada funkcję swobodnego zatowarowania produktami o różnej wielkości. Perforowane profile pozwalają na wieszanie zarówno koszy, jak i konsoli z hakami. Stojak ma możliwość tworzenia różnych konfiguracji – wymienne panele boczne co jest szczególnie przydatne w różnych kampaniach sprzedażowych. Fronty półek wyposażone są w listwy przeznaczone do umieszczania elementów graficznych, aktualnych ceny czy też informacji o promocji. Całość jest bardzo stabilna i może wytrzymać duże obciążenia.


CECHY SZCZEGÓLNE: Charakterystyczny kształt paneli bocznych oraz wycinany po obrysie topper w żółtej barwie sygnowanej marką Jan Niezbędny, stanowią interesującą wizualnie oprawę dla solidnej, metalowej konstrukcji.