Gadżety reklamowe Akcja „bezpłatne wzory”

Akcja „bezpłatne wzory”

0

Pozytywnie Promocyjni przygotowali specjalną akcję dedykowaną świadomym i wymagającym marketerom, którzy wykorzystują lub planują wykorzystywać w swoich działaniach upominki reklamowe.

Jej hasło przewodnie to „nie kupuj kota w worku – przekonaj się sam”. – W swoich działaniach nie przekonujemy na siłę i z uporem maniaka, że nasze produkty są najlepsze. Mówimy „sprawdź nas”, zamów bezpłatne wzory wybranych upominków (z dedykowaną własną grafiką lub logo) i przekonaj się sam co do ich jakości – mówi Tomasz Przewoźnik,  kierujący grupą Pozytywnie Promocyjni.

Wzory wysyłane są do zainteresowanych klientów w ciągu kilku dni. – Mamy pewność, że jakość samych produktów i ich zdobienia wywoła pozytywne wrażenie wśród marketerów – dodaje Tomasz Przewoźnik. Rodzi się pytanie: skąd ta pewność? – Pozytywnie Promocyjni to pierwsza na rynku grupa producentów upominków reklamowych, producentów będących liderami rynkowymi w swojej kategorii produktów, mających często kilkudziesięcioletnie doświadczenie i know-how, a co za tym idzie, gwarantującymi niepowtarzalne wzornictwo, jakość wykonania i obsługi – uzupełnia swoją wypowiedź Tomasz Przewoźnik.

Złożenie zamówienia na bezpłatne wzory jest wyjątkowo proste. Wystarczy wypełnić krótki formularz zamówienia korzystając z dedykowanych stron:

  • wzory czapek, gąbek i ścierek z logo lub grafiką klienta -> kliknij TUTAJ,
  • wzory pozostałych produktów -> kliknij TUTAJ.