Gadżety reklamowe Modny sport

Modny sport

309
0

Już dawno minęły czasy, w których odzież sportowa musiała być tylko wygodna i funkcjonalna. Obecnie liczą się trendy w  fasonach, kolorach oraz odpowiedzialność za ochronę środowiska i zrównoważony rozwój.

Klienci L-SHOP-TEAM mają możliwość zamówienia zestawów wzorów i  dzięki nim przetestowania modnych sportowych artykułów od dwóch marek specjalizujących się w nakryciach głowy:  Beechfield (zamówienia do 21 maja)  i Atlantis (do 4 czerwca)

Artykuły z kolekcji Sports Tech firmy Beechfield wyróżniają się lekkim, wiatroodpornym  i szybkoschnącym materiałem softshell, dzięki czemu zapewniają optymalną ochronę przed zimnem i wiatrem. Ergonomiczny fason i płaskie szwy zapewniają również idealny komfort noszenia.

Zainspirowana koncepcją Slow Fashion, marka Atlantis zgłasza się w 2021 r. z nową kolekcją łączącą w sobie nowoczesne wzory ze zrównoważoną produkcją. Dla sportu oznacza to stylowe nakrycia głowy w różnych kolorach z ochroną przed promieniowaniem UV, oddychające i szybkoschnące, a wśród nich wiele z poliestru pochodzącego z recyklingu.

L-Shop-Team oferuje ponad 1600 produktów sportowych do znakowania, które są funkcjonalne, mają dobrą jakość i podążają za trendami.

www.l-shop-team.pl