Wydarzenia Król minimalu Ricardo Villalobosa W Polsce!

Król minimalu Ricardo Villalobosa W Polsce!

0

Muzyczne wydarzenie wiosny! Król minimalu i prawdziwy mistrz hipnotycznych, pokręconych setów – Ricardo Villalobosa nareszcie w Katowicach.

Jedna z najbardziej intrygujących osobowości na scenie klubowej już 12 czerwca zaczaruje na siódmej edycji Elektroklub! Współgospodarzem wydarzenia jest miasto Katowice.

Obok Ricardo Villalobosa zagrają dwaj inni artyści reprezentujący minimalistyczne brzmienie – Tripmastaz i Fumiya Tanaka, a także dwoje bardzo utalentowanych polskich didżejów – Ivona Karpierz oraz Janurz. Miejsce wydarzenia to Walcownia Cynku. Potężny pomnik przemysłu hutniczego będzie idealnym miejscem do wielogodzinnego obcowania z najwyższej jakości elektroniką. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie już do nabycia!

Ricardo Pressefoto
Ricardo Pressefoto

Z uwagi na panującą sytuację pandemiczną do sprzedaży trafi ograniczona liczba biletów. Bilety są dostępne w trzech pulach cenowych. Po wyczerpaniu wejściówek z pierwszej i drugiej puli cena biletów wzrośnie. Warto zdecydować o zakupie jak najwcześniej. Kto pierwszy, ten lepszy!

Nasz czerwcowy headliner to jeden z tytanów światowej sceny klubowej. Jego długie, hipnotyczne sety obrosły niemal mityczną legendą. Wyjątkowy kunszt i wyczucie w selekcji utworów sprawiły, że stał się didżejem otoczonym iście religijnym kultem. Sam artysta mimo upływu lat wciąż pozostaje wierny wypracowanemu przez lata „brzmieniu Villalobosa”, które próbują podrobić tysiące młodych didżejów i producentów.

ElektroKlub to cykl energetycznych imprez organizowanych przez More Music Agency w nieoczywistych lokalizacjach w całej Polsce. Nazwa nieprzypadkowo odwołuje się do nieistniejącego już katowickiego klubu Elektro, jednego z najważniejszych miejsc na Śląsku dla fanów świeżych brzmień. Gośćmi poprzednich edycji ElektroKlubu byli m.in. Henrik Schwarz, Superpitcher, Shed, Efdemin, Robag Wruhme, Legowelt, Juan Atkins i wiele innych gwiazd. Siódma edycja imprezy odbywa się w postindustrialnej przestrzeni Walcowni Cynku w Szopienicach. To jeden z pomników potężnego przemysłu hutniczego i jeszcze do niedawna zapomniana przestrzeń. Teraz będzie tam rozbrzmiewać potęga muzyki!

Więcej informacji TUTAJ.

ELEKTROKLUB VII 12.06.2021
Walcownia Cynku
21:00-06:00
Bilety w cenie 70 / 80 / 90 zł