Trade marketing ZINU uruchomiło trzeci sklep automatyczny w Krakowie

ZINU uruchomiło trzeci sklep automatyczny w Krakowie

0

Od dnia 29.07.2021 możliwa jest realizacja zakupów w kolejnym sklepie automatycznym ZINU SHOP zlokalizowanym przy ulicy Bolesława Orlińskiego 1 w Krakowie.

ZINU SHOP to w pełni automatyczny sklep spożywczy czynny 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Urządzenie oferuje szeroki zakres ok. 350 różnych produktów. Znajdziemy w nim: pieczywo, warzywa, owoce, nabiał, tłuszcze, mięsa, wędliny, napoje, słodycze, przekąski, przyprawy, dania gotowe, artykuły dla dzieci i zwierząt, kosmetyki, chemie i wiele innych produktów.

To już trzecie wdrożenie marki ZINU na terenie Krakowa. Pierwsze dwa udostępnione zostały w marcu oraz maju bieżącego roku, funkcjonują przy Alei Pokoju 16 i 67. Pojemność sklepów sięga do 3000 produktów. Zdecydowana większość indeksów odpowiada asortymentowi typowego sklepu osiedlowego. Punkty wyróżniają się cenami konkurencyjnymi do sklepów convenience. Dodatkowo realizując zakupy powyżej 10 zł oraz 25 zł naliczone zostaną rabaty w wysokości odpowiednio 5% oraz 10% wartości koszyka. Projekt znajduje się w końcowej fazie badań i testów, a zgodnie z informacjami producenta, firma koncentruje się na pozyskaniu finansowania pozwalającego na dynamiczny rozrost sieci sprzedaży także w innych regionach kraju.

Więcej szczegółów temat bieżących działań oraz planów ZINU SHOP znaleźć można na fanpage TUTAJ oraz stronie internetowej TU.