Gadżety reklamowe Uratuj czekolady z Manufaktury Czekolady Chocolate Story! Podwarszawska firma rozpoczęła współpracę z...

Uratuj czekolady z Manufaktury Czekolady Chocolate Story! Podwarszawska firma rozpoczęła współpracę z Too Good To Go

0

Od początku lipca użytkownicy aplikacji Too Good To Go mogą zamówić  w formie paczek-niespodzianek rzemieślnicze czekolady pochodzące z Manufaktury Czekolady Chocolate Story. Wysokiej jakości produkty wytworzone metodą bean to bar, czyli od ziarna do tabliczki, są dostępne na terenie Warszawy i okolic. Współpraca ma na celu ograniczanie globalnego problemu marnowania żywności.

Manufaktura Czekolady Chocolate Story to pionier w zakresie produkcji czekolady bean to bar w Polsce. Firma stawia na czyste składy, bez zbędnych ulepszaczy, lecytyny sojowej i sztucznych dodatków. Wszystkie produkty wyrabiane są ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca pochodzących z różnych zakątków świata, charakteryzuje je intensywny i wyjątkowy smak. W tej chwili w ofercie, poza tabliczkami czekolady, Manufaktura Czekolady Chocolate Story produkuje również wiele innych wyrobów m.in. listki czekoladowe, narzędzia czekoladowe, czekoladki pralinowe czy draże czekoladowe.

Od początku lipca użytkownicy aplikacji Too Good To Go mogą wyszukać paczki-niespodzianki od Manufaktury Czekolady Chocolate Story, w których znajdą czekoladowe pyszności ze zbliżającą się datą przydatności do spożycia.

– Ekologia i dbałość o kwestie środowiskowe to wartości, które przyświecają naszej firmie od samego początku jej istnienia, jest to mocno wpisane w nasze codzienne działania. Dbanie o środowisko to pojęcie bardzo złożone i bez wątpienia marnowanie żywności wchodzi w jego zakres – mówi Marcin Parzyszek, współwłaściciel Manufaktury Czekolady Chocolate Story.  – Dzięki współpracy z Too Good To Go – organizacją, której zależy na edukowaniu i zachęcaniu do działań przyjaznych środowisku, w tym walce z marnowaniem żywności – w jeszcze większym stopniu, w realny sposób będziemy wpływać na poprawę kondycji naszej planety oraz przyczyniać się do pomniejszania globalnego problemu – dodaje.

Uratowane produkty odebrać można w siedzibie firmy – podwarszawskich Łomiankach, ul. Ludowa 14 lub w lokalu w centrum Warszawy, ul. Marszałkowska 9/15. Za paczkę-niespodziankę o wartości 60 zł użytkownicy zapłacą 19,99 zł.