Marketing MIX Autentycznie świadoma pielęgnacja – marka tołpa.® przezentuje nowości z linii tołpa.® authentic.

Autentycznie świadoma pielęgnacja – marka tołpa.® przezentuje nowości z linii tołpa.® authentic.

138
0

W życiu i w kosmetykach warto wybierać to co naprawdę istotne. Dlatego linia tołpa.® authentic to proste składy, które aż w 97% powstały ze składników naturalnego pochodzenia. Kosmetyki te to transparentne formuły, które zawierają tylko to co niezbędne, zgodnie z dewizą: mniej znaczy więcej. Oficjalna premiera nowości odbyła się 24 września, w przestrzeni Galerii Monopol przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie.

Prosta pielęgnacja, bez kompromisów

Dobre kosmetyki niczego nie udają. Nie muszą. Mają proste składy i zawierają wyłącznie to co niezbędne. Bez ulepszaczy i sztucznych wypełniaczy. Takie właśnie są kosmetyki wchodzące w skład linii tołpa.® authentic, do której dołączyło 6 nowości produktowych, w trzech segmentach pielęgnacyjnych: NAWILŻENIE, MATOWIENIE I ROZŚWIETLENIE.

Marka tołpa.® zadbała, aby ilość składników została w nich ograniczona do absolutnego minimum (od 9 do 14 składników wg. INCI), ich formuły są w 97% naturalne i całkowicie transparentne.

Kluczem skuteczności formuł tołpa.® authentic jest składnik aktywny w postaci czystej, pojedynczej molekuły. Znajdziemy w nich molekuły kwasów: AHA, PHA i fitowego oraz niacynamidu, alantoiny, skwalanu oraz cynku PCA. Każdy produkt zawiera także multiroślinny antyoksydant – torf tołpa.®, który został opatentowany w latach 90. i ma silne działanie regenerujące, nawilżające i ochronne.

Wszystkie produkty są wegańskie, hiporalergiczne, bezpieczne dla wrażliwej skóry i pielęgnują ją z zachowaniem naturalnej równowagi mikrobiomu, gwarantując przy tym naturalnie piękną i zadbaną skórę. Skuteczność produktów z linii tołpa.® authentic została potwierdzona badaniami aparaturowymi i testami.

Autentycznie nawilżona skóra

Problem odwodnionej skóry może dotyczyć zarówno skóry suchej i normalnej, jak i tłustej, czy mieszanej i jest wynikiem nieprawidłowego jej nawodnienia. Źle funkcjonująca bariera ochronna i zakłócony mikrobiom, mogą być wynikiem niekorzystnych czynników zewnętrznych, czy choroby. Taka skóra jest szorstka, zaczerwieniona i skłonna do podrażnień. Produkty nawilżające z linii tołpa.® authentic to proste składy oferujące maksymalne nawilżenie, wsparcie bariery ochronnej skóry oraz przywrócenie jej równowagi wodno-lipidowej.

Aksamitnie matowa skóra

Skóra mieszana jest połączeniem skóry tłustej i suchej.  Często zmaga się z symptomami nadwrażliwości. Dyskomfort może powodować błyszczenie się w strefie T, spowodowane nadmierną produkcją sebum, wypryski, rozszerzone pory, czy zaskórniki. Natomiast w pozostałych partiach skóra może być często przesuszona, napięta oraz zaczerwieniona. Taki typ cery wymaga szczególnie delikatnej pielęgnacji, która nie tylko ją nawilży i zmatowi, ale także ukoi i nie spowoduje dodatkowych nieprzyjemnych dolegliwości.

Rozświetlona skóra, maksymalny blask

Każdy z nas w dzisiejszych czasach zmaga się ze stresem. Często zapominamy jak ważny jest regularny sen, czy wartościowa dieta, a te wszystkie elementy mają wpływ na naszą skórę. Ciągłe napięcie i wycieńczenie organizmu powodują, że brak jej odporności, a bariera hydro-lipidowa zostaje zaburzona. Szara i zmęczona skóra wymaga otulenia, relaksu oraz maksymalnego nawilżenia i to właśnie czysta molekuła kwasu fitowego w linii tołpa.® authentic przywraca blask, naturalną promienność i poprawia teksturę skóry już po 7-dniach od stosowania.

Czysty skład, czysta planeta

tołpa.® wie, że bezpieczna pielęgnacja to czysta planeta, dlatego wszystkie opakowania w linii tołpa.® authentic wykonane są z materiałów z recyklingu, ze źródeł odnawialnych i nadają się do ponownego przetworzenia. Butelki pochodzą w 100% z plastiku z recyklingu, etykiety wykonane są z biomateriału – etanolu z trzciny cukrowej, natomiast aluminiowe tuby, w które zapakowane są kremy mogą być recyklingowane bez końca, a dodatkowo zapewniają całkowitą sterylność kosmetyku, ponieważ nie zasysają do środka powietrza oraz bakterii. Marka tołpa.® jest na rynku polskim jednym z pionierów i liderów nurtu „less is more” oraz „clean label” i na każdym kroku udowadnia, że losy środowiska nie są jej obojętne, a działania są odpowiedzią na potrzeby coraz bardziej świadomych konsumentów.

– Nasze kosmetyki tworzymy ze składników absolutnie niezbędnych. Żadnych polepszaczy. Żadnych substancji pieniących czy wypełniaczy. Nie stosujemy sztucznych barwników czy zapachów. Wierzymy, że można jeszcze więcej, dlatego ciągle się rozwijamy, eliminując lub ograniczając ilość konserwantów. Mamy jasno określone cele i jesteśmy wytrwali. A kiedy mówimy o małej wielkiej pielęgnacji, nie mamy na myśli niczego innego. No, może tylko to, że małe rzeczy mogą mieć wielkie znaczenie. Dla nas, ale i dla Całej Planety – deklaruje tołpa.®