Marketing MIX Sportowe Marzenia dzieci z domów dziecka spełnią się dzięki wsparciu Fundacji 4F...

Sportowe Marzenia dzieci z domów dziecka spełnią się dzięki wsparciu Fundacji 4F Pomaga

0

Fundacja 4F Pomaga we współpracy z mistrzem olimpijskim i ambasadorem marki Kamilem Stochem ruszają z projektem spełniającym marzenia dzieci z domów dziecka. Dochód ze sprzedaży charytatywnych kartek świątecznych zasili budżet dziecięcych wyjazdów na ferie zimowe.

Zbliża się czas zimowego wypoczynku: sanki, narty, bałwany i kuligi rozpalają dziecięcą wyobraźnię i umilają czas oczekiwania na ferie. Jednak nie wszystkie dzieci mają szansę spełnić marzenia i wyjechać podczas zimowej przerwy w nauce.

– Postanowiliśmy wykorzystać świąteczny okres – czas składania życzeń i wysyłania kartek świątecznych, by dodatkowo nieść dobro. 1 grudnia ruszył program „Sportowe Marzenia”, który ma na celu zebranie funduszy na wyjazdy zimowe dla dzieci z domów dziecka – mówi Justyna Tomczyk, członek Zarządu Fundacji 4F Pomaga. – Celem na najbliższe ferie jest spełnienie sportowych marzeń dzieci, które być może pierwszy raz w życiu będą mieć okazję wyjechać na zimowy wyjazd. Wystarczy mały gest, by im pomóc! – zachęca do udziału w akcji Tomczyk.

Ambasadorem akcji „Sportowe Marzenia” jest uwielbiany przez fanów sportów zimowych skoczek Kamil Stoch – jeden z członków Rady Sportowców Fundacji 4F Pomaga. Życzenia z autografem Kamila znajdą się na każdej z charytatywnych kartek.

– Zima to mój żywioł. Kocham śnieg i góry. Chciałbym, żeby każde dziecko mogło cieszyć się z uroków zimowego wypoczynku i aktywności. Może któryś maluch pokocha dzięki temu zimowy sport? A jeśli nie, to będzie mieć piękne wspomnienia. Zachęcam do wsparcia tej prostej, ale szlachetnej akcji – mówi Kamil Stoch.

Mechanizm akcji jest naprawdę prosty: pomóc może każdy – wystarczy kupić i wysłać do rodziny i znajomych charytatywne, świąteczne kartki, które dostępne są w sklepach 4F. Całkowity zysk ze sprzedaży kartek zostanie przeznaczony właśnie na opłacenie wyjazdów dla dzieci.

Składajmy w te Święta życzenia razem z naszym olimpijskim mistrzem i spełniajmy dziecięce marzenia!

Szczegóły projektu znaleźć można na stronie Fundacji 4F Pomaga dostępnej pod linkiem TU.