Marketing MIX Simple Pleasures od Goplany inspiruje

Simple Pleasures od Goplany inspiruje

0

Nowa linia Goplana Simple Pleasures to 4 czekolady o różnej zawartości kakao: Mocno Mleczna 35% cocoa, Ciemna Mleczna 40% cocoa, Mocno Gorzka 75% cocoa i Super Gorzka 85% cocoa. Surowce użyte do ich produkcji pochodzą ze zrównoważonych źródeł, które wspierają lokalną społeczność i środowisko naturalne w Afryce. Linia otwiera nowy rozdział w historii marki Goplana.

Goplana Simple Pleasures to proste przyjemności: doskonałego smaku, najwyższej jakości i mnóstwo świetnej zabawy. Oryginalne czekoladowe tabliczki mają atrakcyjne opływowe kształty kostek, dzięki czemu wyróżniają się już po otwarciu opakowania.

Każdy z 4 smaków jest dostępny w 9 wariantach tabliczek z kostkami opatrzonymi słowami inspirującymi do zabawy lub nawiązującymi do misji i wartości marki – szacunku dla ludzi („people”), środowiska („planet”) czy jakości surowców („pure cocoa”). W górnej części tabliczki wyrazy układają się w niepowtarzalne hasło, które nastraja pozytywnie na cały dzień, dodaje optymizmu lub zachęca do wzmacniania relacji z bliskimi.

Tabliczki Goplana Simple Pleasures to mnóstwo przyjemności z radosnego odkrywania niespodzianek ukrytych w papierowych opakowaniach, idealnych do ponownego przetworzenia. Co ważne, czekolady są bezglutenowe, o czym informuje znak przekreślonego kłosa!

Czekolady Goplana Simple Pleasures powstały z szacunku do ludzi i w trosce o naszą planetę. To przyjemność w najczystszej postaci, zamknięta w tabliczkach o prostym, uczciwym składzie.