Aktualności Torby papierowe od Ecosac na Festiwalu Marketingu

Torby papierowe od Ecosac na Festiwalu Marketingu

0
Ecosac

Ecosac od ponad 12 lat produkuje ekologiczne torby papierowe, dbając by proces produkcyjny był jak najbardziej przyjazny środowisku. Podczas wrześniowego Festiwalu Marketingu zwiedzający będą mieli okazję poznać ich ekologiczne propozycje.

– Do produkcji toreb wykorzystujemy wysokiej jakości certyfikowany papier, który jest pozyskiwany w sposób odpowiedzialny. Staramy się, aby zużycie surowców było możliwie najmniejsze – w trosce o przyszłość naszej Ziemi – mówi Katarzyna Fonfara, kierownik działu handlowego.

Torby papierowe posiadają trwały, papierowy uchwyt skręcany, którego wytrzymałość pozwala na wielokrotne użycie torby (jest o wiele trwalszy od uchwytów papierowych płaskich). Nadruki na torbach wykonywane są wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości ekologicznych farb wodnych. Dno torby sklejane jest przy użyciu ekologicznego kleju, który jest przyjazny dla środowiska naturalnego.

Ecosac

– Jesteśmy dumni z dotychczasowej współpracy z wieloma przewodnimi markami, zarówno z branży odzieżowej, drogeryjnej jak i spożywczej. Zaufali nam między innymi: Vistula, Super Menu by Anna Lewandowska, Bytom, Smyk, Duka, Ryłko, Empik, Reserved, Drogerie Natura, Leroy Merlin i wiele, wiele innych. Naszą misją jest wyprodukowanie toreb, które są zarówno przyjazne środowisku, jak i estetyczne. To połączenie sprawia, że torby papierowe naszej produkcji spełniają wysokie wymagania naszych klientów. Na rynku opakowań wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta – dodaje Katarzyna Fonfara, kierownik działu handlowego.

– Bardzo się cieszymy na udział w Targach Festiwal Marketingu 2022. Chcemy pokazać nasze dotychczasowe realizacje oraz sprawdzić jakie są aktualne oczekiwania klientów. Będzie to świetna okazja do przeprowadzenia ciekawych rozmów z klientami a także wymiany doświadczeń z innymi firmami – reasumuje Katarzyna Fonfara. 

Więcej informacji na stronie firmy TUTAJ. Ecosac zaprezentuje swoją ofertę podczas targów Festiwal Marketingu, 14-15 września 2022 roku na na stoisku D4A.

Więcej informacji o branży artykułów promocyjnych można znaleźć TUTAJ.