Logo

Event MIX

WCGC Poland 2022 już 4 września

WCGC czyli World Corporate Golf Challenge Poland to polska edycja największego korporacyjnego turnieju golfowego świata. W tym roku nasze krajowe rozgrywki odbędą się w niedzielę, 4 września, na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

Dwuosobowe drużyny reprezentujące swoje firmy powalczą o nagrodę główną – w pełni opłacony wyjazd na światowy finał WCGC, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się na polu Golf Costa Adeje na Teneryfie. Rejestracja właśnie wystartowała. Organizatorem WCGC Poland jest agencja Plej. Szczegóły i zapisy dostępne są na www.wcgc.pl.

Drużynowe zawody golfowe dla przedstawicieli biznesu to okazja do reprezentacji swojej firmy, networkingu, a także możliwość promocji biznesów uczestników. Zwycięska drużyna wyjedzie na światowy finał na Teneryfę, gdzie 17-21 października 2022 zmierzy się z wygranymi z innych krajów, a także weźmie udział w szeregu atrakcji towarzyszących. Nagroda główna dla zwycięzców WCGC Poland obejmuje w pełni opłacony wyjazd na Teneryfę, koszulki reprezentacji WCGC Poland oraz niespodzianki od partnerów i sponsorów turnieju. W tym roku turniej wspierają: Plej, Auto Idea – Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, Sobienie Królewskie Golf & Country Club, Bunkier Store, Callaway, Odyssey, Legia Tenis & Golf, Headwear Professionals oraz Woodstories.

Warto dodać, że start turnieju, organizowanego już od 8 lat przez agencję Plej, po raz pierwszy zaplanowano w formacie shotgun. W zawodach krajowych może wziąć udział maksymalnie 40 2-osobowych drużyn reprezentujących biznes. Rejestracja właśnie wystartowała.

Podstawowe zasady:

  1. Dwuosobową drużynę wystawia FIRMA, więc potrzebnych jest dwóch/dwoje golfistów.
  2. Członkowie drużyny NIE MUSZĄ być pracownikami firmy wystawiającej drużynę. Są jej REPREZENTANTAMI.
  3. Członkowie drużyny mogą być znajomymi golfistami lub powiązanymi biznesowo z firmą wystawiającą drużynę (KLIENT, PARTNER HANDLOWY).
  4. Jedna firma może wystawić WIĘCEJ NIŻ JEDNĄ drużynę.
  5. Członkowie drużyny muszą być AKTYWNYMI GOLFISTAMI.
  6. WYNIK GOLFOWY jest ważny – podczas turnieju finałowego, który odbędzie się 4 września 2022. zostanie wyłoniona jedna drużyna, która  otrzyma awans do finału i możliwość reprezentowania Polski i swojej firmy  na światowym finale WCGC 17-21 października 2021 na Teneryfie.
  7. WCGC poprzez międzynarodowe środowisko uczestników cyklu gwarantuje rozpoznawalność firmy i daje okazję do nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Od momentu powstania turnieju, prawie 30 lat temu, w rozgrywkach regionalnych i globalnych udział wzięło ponad 1 000 000 golfistów. Lokalne turnieje WCGC odbywają się w ponad 40 krajach na 5 kontynentach i co roku przyciągają ponad 15 000 graczy. Warto dodać, że finały World Corporate Golf Challenge to nie tylko turniej – podczas trwającego kilka dni wydarzenia, gracze mają okazję spotkać światowych ambasadorów WCGC, wziąć udział w uroczystej gali i innych imprezach towarzyszących, szkolić swoje umiejętności pod okiem sław, jak również nieco pozwiedzać, w tym roku po raz pierwszy przepiękną Teneryfę.

Wydarzenie patronatem medialnym objęły redakcje: MMP, MMP Online, MMP24, OOHmagazine, Think MICE oraz MeetingPlanner.pl.

Zapisy i więcej informacji TUTAJ.


O wydarzeniach przeczytasz także TUTAJ.

TAGS