Poligrafia Durst na Fespa 2016: Technologia wodna i automatyzacja druku UV

Durst na Fespa 2016: Technologia wodna i automatyzacja druku UV

0

Durst przedstawia nowe systemy drukowania na bazie wody w druku wielkoformatowym, a także odkrywa nowe możliwości w druku na tekstyliach optymalizując wydajność dzięki wykorzystaniu w pełni automatycznego systemu druku płaskiego UV.

Od 8 do 11 marca br. Durst, producent przemysłowych urządzeń do druku cyfrowego oraz atramentów, podczas targów Fespa, zaprezentuje ostanie innowacje i rozwiązania w segmencie druku wielkoformatowego. W tym roku, ponownie, kluczowym tematem będą „systemy do drukowania na bazie wody”, których flagowym przedstawicielem jest Rhotex 500 – pierwsza 5-metrowa drukarka sublimacyjna dla bezszwowej produkcji. Nową klasą w zakresie drukarek wielkoformatowych jest Rho WT 250 HS, na bazie bezwonnych tuszy wodnych, idealna do produkcji materiałów POS i POP.

Podążając za trendami targowymi, Durst zaprezentuje Alpha 190, nowy system druku dla segmentu druku na tekstyliach. Durst oferuje jednoetapowy system tuszy pigmentowych i automatyczny system obróbki wstępnej, który wyznacza specjalistom druku wielkoformatowego, nową, łatwiejszą drogę w kierunku produkcji tekstyliów domowych, odzieży i pokryć tapicerskich.

W pełni automatyczy system druku płaskiego UV Rho 1312 AF, wyznacza nowe standardyw zakresie druku, m. in. dzięki pojedynczemu i podwójnemu systemowi podawania.

[galeria=”1″]

Durst zaprezentuje te i inne innowacje na targach FESPA 2016 w ramach konferencji prasowej, która odbędzie się w dniu 8.03.2016 roku (wtorek) o godz. 15.00 w sali konferencyjnej „Amtrium 2”.

Dalsze informacje na temat obecności Durst na targach FESPA 2016 można znaleźć na stronie: www.durst.it/fespa2016

KL