Poligrafia Nowości 4Printers na FESPIE 2015

Nowości 4Printers na FESPIE 2015

0

Fespa 2015 będzie wydarzeniem pełnym niespodzianek oraz nowości branżowych. Po raz kolejny 4Printers zaznaczy swą obecność podczas targów w Kolonii towarzysząc swojemu strategicznemu partnerowi Mtex. Na stoisku portugalskiego producenta odwiedzający będą mogli obejrzeć najnowsze urządzenia zarówno dedykowane do reklamy, jak i branży tekstylnej.

Swoją premierę odbędzie urządzenie Mtex 5032HS – najszybsza z rodziny maszyn do druku bezpośredniego technologii druku dyspersyjnego. Mtex wyposażył urządzenie w głowicę Ricoh co czyni ją bardziej produkcyjną oraz zdecydowanie szybszą – to oferta kierowana do drukarni, gdzie jednym z głównych czynników obok jakości jest wydajność. Szerokość druku na urządzeniu wynosi 3,2 m, a jej prędkość sięga granic aż 148 m2/h.

Kolejną premierą będzie urządzanie Mtex TurboSub pracujące na tuszach pigmentowych – czyli jednym z najbardziej na tą chwilę wyczekiwanych technologii druku bezpośredniego na tkaninach naturalnych bez potrzeby procesów utrwalających.

Największą niespodzianką jaką szykuje iberyjski producent to pokazanie całej linii technologicznej Mtex TurnKEY drukującej na naturalnych tekstyliach tuszami reaktywnymi. Oferta kierowana do obecnych drukarni, farbiarni tkanin jak i firm chcących poszerzyć swoją ofertę i wejść w prężnie rozwijający się rynek modowy oraz dekoracyjny.

Firma 4Printers zaprezentuje swoją ofertę na stoisku Mtex, w Hali nr 7, na stoisku H26.

www.4printers.pl 

MO