Logo

Media & maszyny

Key2Print dla druku wielkoformatowego na Fespa

Key2Print jest uniwersalnym narzędziem do sprzedaży produktów i obsługi klientów on-line dla branży poligraficznej i reklamowej pozwalającym każdej drukarni – offsetowej, cyfrowej, wielkoformatowej czy producentowi gadżetów – wejść w rynek on-line. Korzystając z dobrodziejstw „chmury Intenetowej” każda firma może udostępnić swoją wersję systemu połączoną ze sklepem dosłownie z dnia na dzień bez konieczności montowania serwerów czy kłopotliwej instalacji oprogramowania. System jest dostępny zarówno dla klienta drukarni jak i administratora z poziomu przeglądarki internetowej z każdym miejscu na świecie, 24 godziny na dobę. System jest połączony z domeną drukarni, standardem jest modyfikacja domyślnego szablonu na życzenie drukarni, dzięki czemu klient odwiedzający stronę czuje się, że jest we właściwym miejscu.

Korzystając z doskonałej okazji jaką są targi Fespa odbywające się w maju w Kolonii zespół Key2Print będzie prezentować unikalny zestaw funkcjonalności przeznaczonych dla druku wielkoformatowego.

Nowy moduł kalkulacji

Podczas Fespy zespół zaprezentuje nowy moduł kalkulacji w oparciu o arkusze Excel. Rozwiązanie to daje nieograniczone możliwości w druku wielkoformatowym – kalkulacja po powierzchni, po obwodzie, liczenie faktycznie wykorzystanego materiału, skomplikowane kalkulacje usług dodatkowych – wszystkie funkcjonalności dostępne z Excela.

Administrator po prostu wgrywa do systemu plik xls i produkty są automatycznie uzupełniane w systemie.

Nowy moduł daje również nieograniczone możliwości w przygotowywaniu cenników dla druku cyfrowego, offsetowego, druku książek i broszur.

Weryfikacja plików

Dzięki elastycznemu modułowi weryfikacji to drukarnia ma pełną kontrolę nad tym jakie pliki są przekazywane do druku. Weryfikator zwraca klientowi komunikat – pliki poprawne, pliki akceptowalne ale zawierają drobne błędy, pliki nieakceptowalne. Drukarnia samodzielnie ustawia akcje – które błędy powodują iż pliki są nieakceptowalne. Weryfikacja polega na sprawdzeniu najważniejszych dla druku parametrów: rozmiaru, spadów, rozdzielczości, kolorystyki, fontów, ilości stron.

Jeszcze lepszy, nowy kreator

Zaprezentowany zostanie odświeżony kreator grafiki, który działa w oparciu o technologie HTML5, dzięki czemu jest dostępny z każdego urządzenia (tak jak i również cały system Key2Print). Kreator wspiera integrację z bankiem zdjęć Fotolia, pozwala na projektowanie grafik o dowolnych wymiarach (definiowanych przez użytkownika) przez co doskonale nadaje się do projektowania prac jak fototapety, canvasy ale i również do przygotowywania prostych banerów reklamowych.

Nieograniczone możliwości

Wchodząc w coraz trudniejszy rynek on-line warto postawić na solidnego partnera, który będzie w stanie doradzić nie tylko w zakresie technologii/IT jak i wspierać firmę w pierwszych działaniach on-line. Między innymi dlatego Key2Print podjął się misji organizacji merytorycznej konferencji dla branży poligraficznej poświęconej Internetowi i marketingowi on-line. Zachęcamy każdego do uczestnictwa w konferencji „E-commerce i marketing internteowy Twojej drukarni” gdzie zapraszamy doskonałych gości z dziedziny e-commerce – trenerów google, specjalistów od marketing automation i big data, prawników specjalizujących się w e-commerce, specjalistów od social media. Podczas konferencji przekazywana jest olbrzymia dawka merytorycznej wiedzy na temat tego jak czerpać korzyści z obecności w Internecie. W kwietniu konferencja odbyła się już po raz trzeci i po raz trzeci zebrała bardzo pozytywne recenzje.

www.key2print.com

KL