Logo

Marketing MIX

Kultowe klapki Kubota x KFC

KFC konsekwentnie celebruje kolejne tygodnie wakacji, zachęcając do tego także swoich fanów. Aby ten letni i beztroski czas upłynął w jak najlepszej atmosferze, marka KFC zaprasza wszystkich do udziału w konkursie „Idealny Duet KFC”, w którym do wygrania będą wyjątkowe gadżety! Zadania konkursowe pojawią się na profilach na Instagramie i TikToku popularnych influencerów, a pierwsze z nich można znaleźć już u Milkart. Do zgarnięcia są… kultowe klapki Kubota z limitowanej serii stworzonej z marką KFC!

W KFC wakacje trwają w najlepsze. Sieć restauracji postanowiła obdarować swoich fanów wyjątkowym, letnim gadżetem – jedynymi w swoim rodzaju klapkami Kubota, które powstały w ramach współpracy obydwu marek.

Pyszny, chrupiący kurczak doskonale pasuje do sosu Kentucky Gold, a KFC Deluxe Shakes to idealne ochłodzenie w upalne, wakacyjne dni. KFC postawiło na kolejne super połączenie i stworzyło wraz z marką Kubota perfekcyjny letni gadżet. Efektem tej współpracy są legendarne klapki z rzepem w wersji zaprojektowanej specjalnie dla fanów chrrrupiącego kurczaka!

Klapki Kubota x KFC nie trafią jednak do regularnej sprzedaży. To letnie obuwie, wyprodukowane w limitowanej liczbie zaledwie 400 par, będzie można wygrać biorąc udział w wakacyjnym konkursie „Idealny Duet KFC”.

W ramach tej letniej aktywacji pojawiło się już zadanie konkursowe na profilu Milkart, super zabawnej i utalentowanej cosplayerki. Kolejne będą pojawiać się sukcesywnie także u innych twórców, między innymi u Mr.Kryha, miłośnika jedzenia słynącego z powiedzonka „a ja mam takie nietypowe zamówienie”. Warto śledzić swoich ulubionych influencerów i sprawdzać, który z nich dołączył do akcji „Idealny Duet KFC”.

Zadanie konkursowe dla wszystkich fanów KFC będzie pysznie proste. Spośród influencerów wspierających konkurs wystarczy wybrać swojego ulubionego twórcę i w komentarzu pod jego postem z opisem konkursu kreatywnie odpowiedzieć na pytanie: jakie połączenie w KFC jest Twoim ulubionym i dlaczego? Na koniec trzeba jeszcze oznaczyć znajomego, z którym tworzy się duet idealny i czekać już tylko na wyniki. A te pojawią się pod koniec sierpnia.

Przesyłka od KFC z pewnością zachwyci każdego fana chrupiącego kurczaka, bo klapki Kubota to zdecydowanie bestsellerowy gadżet. Już w latach 90. to piankowe obuwie podbiło serca Polaków, którzy kupowali klapki Kubota głównie na lokalnych bazarkach. Po małym rebrandingu i modyfikacjach w 2018 roku, kiedy to powstała wersja Kubota 2.0, podbija te serca na nowo. Wpisując się w trendy mody na streetwear i ekstrawagancję, nowe modele wróciły jako wspomnienie końcówki XX wieku i sentyment do ówczesnego, dość specyficznego stylu.

Regulamin konkursu „Idealny Duet KFC” jest dostępny pod linkiem.


O reaktywacji marki pisaliśmy TUTAJ.

TAGS