Logo

Artykuły Promocyjne

Drukarki DTG/DTF Ricoh na targach PROMO SHOW

W dniach 8-9 lutego na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku PROMO SHOW na stoisku Akonda Tex pojawią się nowości – drukarki DTG/DTF, produkowane przez japoński koncern Ricoh. Zaprezentowane urządzenia nie powinny umknąć uwagi firmom poszukującym trwałych i wydajnych drukarek do gotowych tekstyliów, wyróżniających się wszechstronną funkcjonalnością, gwarantujących bardzo dobre odwzorowanie kolorystyczne jak również łączących w sobie możliwości druku DTG i DTF.

Do tej pory żadna firma w kraju nie dystrybuowała urządzeń Ricoh do druku na tekstyliach, zostaliśmy więc obdarzeni zaufaniem przez jednego z wiodących graczy na światowym rynku. Akonda Tex została wybrana jako sprawdzony partner handlowy i serwisowy, co jest dla nas sporym wyróżnieniem – mówi Fryderyk Wiernicki, współwłaściciel Akonda Tex.

Model podstawowy RICOH Ri 100 dzięki niskiej cenie i łatwej w obsłudze konstrukcji, ułatwi rozpoczęcie przygody z drukiem DTG. Błyskawicznie pozwoli uruchomić usługę drukowania koszulek na zamówienie. Nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia, aby bezpiecznie i łatwo stworzyć pięknie zadrukowane produkty na jasnych/białych tekstyliach. Poszerzenie zakresu działalności w druku tekstylnym/reklamowym za pomocą jednego urządzenia jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Bardziej rozbudowane modele Ri 1000 i Ri 2000 to idealna opcja dla usługodawców druku o średnich potrzebach produkcyjnych. Obie drukarki są doskonałym połączeniem inteligentnej technologii, dużej prędkości druku i wysokiej jakości. Co najważniejsze z punktu widzenia dzisiejszych oczekiwań rynku, oba urządzenia łączą w sobie możliwości druku w technologii zarówno DTG, jak i DTF. Drukarki serii Ri1000/2000 drukujące w trybie DTF to idealna opcja do umieszczania nadruków na różnego rodzaju materiałach, w trudno dostępnych miejscach, jak ramię bluzy, kaptur, parasolka a także możliwość wydrukowania wielu motywów na jednym arkuszu!

Te i inne urządzenia z portfolio firmy Akonda będzie można obejrzeć na stoisku firmy podczas PROMO SHOW, na Hali 3, stoisko E3.

Więcej informacji o firmie TUTAJ.

Więcej o evencie i rejestracja TUTAJ.