Logo

Gadżety reklamowe

W dzień gorącego lata… 5 gadżetów, które pokochają Twoi Klienci

Lato za pasem. Jak najlepiej przygotować się na ten gorący sezon gadżetowy? 

Dni są coraz dłuższe, mamy więcej energii, a temperatura powietrza pozwala na wyjście z domu bez kurtki. Co to oznacza? Że to najwyższa pora przygotować się na nadchodzący sezon! Wakacyjne gadżety reklamowe to nie lada gratka dla specjalistów. W jaki sposób je wybrać, żeby jak najlepiej spełniały swoją funkcję i nie wylądowały na dnie szafy?

5 najbardziej obiecujących gadżetów na lato

Torba plażowa Sao Louis

Jak lato to plaża, a jak plaża to oczywiście torba plażowa! Chyba każdy z nas był świadkiem tłumów na tym piaszczystym skrawku terenu. Ten gadżet nie tylko pomoże Twoim Klientom zapakować się na wakacyjny relaks, ale jednocześnie sprawi, że wasze logo będzie dostrzeżone przez urlopowiczów pochodzących z różnych zakątków świata. Postaw na widoczność!

Piłka plażowa MALIBU

Pozostając w klimacie plaży, niezbędnym wakacyjnym gadżetem reklamowym jest… jej wysokość piłka plażowa!  Zapewnia świetną zabawę w wodzie i na lądzie. Piłka posiada morski nadruk, więc niezależnie od miejsca użycia pozwala poczuć nadmorski klimat. Zdecydowanie jest to też doskonały gadżet dla najmłodszych.

Plecak WASHINGTON

Nie zapominajmy o tych, którzy nie wyobrażają sobie spędzenia wakacyjnego czasu bez swojego laptopa (a uwierzcie, jest ich więcej, niż nam się wydaje). Dla takich osób dedykujemy plecak z przegrodą na laptopa – wakacyjny gadżet reklamowy dla zapracowanych. Nie tylko wygodnie zapakują się na wycieczkę, ale też będą mogli bezpiecznie przetransportować swój komputer. Chyba każdy zapracowany doceni taki upominek.

Zestaw do Ping  ponga MAASTRICHT

Czy jest tu ktoś, kto nie lubi grać w ping – ponga? To tylko pytanie retoryczne, wiemy, że każdy to uwielbia! Większośc miast wyposażona jest w stoły do tej gry, które możemy znaleźć w parkach, czy na boiskach. Letnia, bezwietrzna pogoda to idealny czas, żeby to wykorzystać. Dodatkowo coraz więcej ludzi posiada własne stoły, które są najczęściej umieszczone w garażach, czy też tak zwanych pokojach gier. Znakując taki zestaw i wręczając go Klientom, zyskujecie szansę na uczestniczenie w ich najlepszych chwilach. Według nas to naprawdę warte uwagi!

Torba na rower PLYMOUTH

3,2,1… Startujemy z sezonem rowerowym! Ten wakacyjny gadżet reklamowy to marzenie każdego miłośnika wycieczek rowerowych. Torba Plumouth to nie tylko wysoka jakość wykonania, ale też wiele praktycznych przegródek, w których zmieści się każdy potrzebny przedmiot, a umówmy się – wielokilometrowa wycieczka bez pompki rowerowej, czy dużej ilości wody może być ryzykowna. Dodatkowo została zaprojektowana w sposób, który ułatwia znakowanie nawet w dużych rozmiarach. 

Jak widzicie, wakacyjne gadżety reklamowe są niezwykle cenne, kiedy odpowiednio dobierzemy je do potrzeb Klientów. Zachęcamy, żeby zastanowić się jaki przekaz będzie niósł za sobą upominek, bo z tymi gadżetami zyskujecie pewność, że Wasz przekaz będzie dobrze widoczny i zrozumiany.


Więcej newsów w podobnej tematyce znajdziesz TUTAJ.