Logo

Gadżety reklamowe

Marke[ding] w Wiedniu za nami

18 kwietnia w pałacu The Hofburg w Wiedniu odbyły się targi Marke[ding] Vienna. 125 wystawców, 10.000 gadżetowych inspiracji.

Targi są bezdyskusyjnie barometrem trendów i impulsatorem krajobrazu austriackich produktów promocyjnych i jednym z ważniejszych wydarzeń branżowych w Europie Środkowej. Inicjatorem wydarzenia jest Martin Zettla, wraz z sześcioma współorganizatorami: Forum Werbemittel, kw open promotion, Mitraco, Nowak promotional products, Pro Concept and Wertpräsent. 

– Od czasu zniesienia restrykcji dotyczących Koronawirusa, branża MICE odnotowała silny wzrost. Ludzie po prostu znowu potrzebują komunikacji na żywo. Obserwujemy ten trend na targach, które przeżywają imponujący renesans – mówi Martin Zettl. W tym roku 6 agencji wspierających marke[ding] Vienna mogło powitać w sumie z 2137 gości branżowych w Hofburgu. To jak dotąd najwyższa wartość w historii wystawy i po raz kolejny udowadnia, że ​​reklama haptyczna jest jedną z najbardziej poszukiwanych media reklamowe naszych czasów. 

Różnorodność produktów jest tak duża, jak ich działanie. Są ambasadorami marki i są często wykorzystywane w życiu codziennym, co gwarantuje długoterminową widoczność. Markowe firmy, globalni gracze, niszowi producenci. – Duży wybór gadżetów pozwala m.in na niemal nieograniczone możliwości twórcze. Na każdą okazję i na każdą kieszeń – kontynuuje Zettl. – Podczas targów można było zapoznać się z wieloma nowościami. Nie sposób wyobrazić sobie mark[ding] bez aspektu networkingowego. W kuluarach toczyły się rozmowy nad rozwojem sytuacji zakupów i marketingu, omawiano także rozwój reklamy dotykowej i komunikacji wizualnej.

Kolejna edycja targów marke[ding] odbędzie się w czwartek 11 kwietnia 2024 r. ponownie na terenie Hofburga w Wiedniu. 


– Targi reklamy Marke[ding] w Wiedniu zamknęły nasz sezon targowy w I połowie 2023. Mimo jednodniowej formuły, kameralnego stylu i przepięknego wnętrza Pałacu Hofburg było to bardzo intensywne wydarzenia. Pierwszy raz uczestniczyliśmy w Marke[ding] Wien i tym cenniejsze to dla nas doświadczenie. Przedstawienie naszej oferty zupełnie nowej grupie odbiorców to możliwość stworzenia nowych relacji biznesowych. Sama impreza targowa została przygotowana na najwyższym poziomie, a organizatorzy dbają o każdy aspekt współpracy. Najbliższe wydarzenie targowe, do którego już dziś się przygotowujemy, to wrześniowy Festiwal Marketingu. Zaraz obok PROMO SHOW, Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Festiwal Marketingu są dla nas największym eventem, w którym bierzemy udział jako wystawcy – Aleksander Winnicki, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Happy Gifts Europe Sp. z o.o.

Happy GiftsHappy Gifts


Więcej newsów w podobnej tematyce przeczytasz TUTAJ.