Logo

InspiracjeTylko w OOH magazine

Światowy Dzień Pszczół: TOP 3 miodowych produktów od marki SLODKIE

Światowy Dzień Pszczół, obchodzony 20 maja, to data o której mówi się w Polsce coraz częściej. Przyczyną jest rosnąca świadomość konsumentów na temat tego, jak istotne dla naszej przyszłości są te małe owady, które – zapylając sady i rośliny – dostarczają nam pokarm. Z okazji sobotniego święta przyglądamy się słodkim gadżetom reklamowym, w których znajdziemy miodowe motywy, będące owocem pracy pszczół.

#1 PRALINY HONEYBEE

Praliny inspirowane plastrem miodu to jedna z najsłodszych propozycji, które warto wręczyć miłośnikom tego naturalnego słodzika. Czekoladowe upominki z dodatkiem miodu marka SLODKIE połączyła z nadzieniem cytrynowym, wzbogaconym naturalnym hibiskusem. Słodycz płynąca z czekolady i miodu oraz lekka kwaskowość hibiskusowa doskonale się przeplatają i rozpływają w ustach miodowych smakoszy. Praliny Honeybee zamknięte w eleganckim pudełku z białymi i złotymi elementami dostępne są w dwóch wariantach:

Dzień Pszczół

 

#2 LIZAK HONEYBEE

Lizak z dodatkiem naturalnego miodu, pyłku pszczelego i skórki z cytryny to produkt, który polubili polscy i zagraniczni przedsiębiorcy z kilku powodów. Po pierwsze – możliwość wytłoczenia logotypu swojej marki bezpośrednio na produkcie. Po drugie – ekologiczne opakowanie w postaci torebki z monofolii w 100% do recyclingu lub w 100% kompostowalna z PLA oraz drewniany patyczek. Po trzecie – aksamitny smak z nutami miodowymi Lizaka Honeybee przypadnie do gustu nie tylko fanom miodu!

Dzień Pszczół

#3 Zestaw cukierków reklamowych Honeybee

Paczka 75 gramów miodowych cukierków z dodatkiem pyłku pszczelego i liofilizowanej skórki z cytryny to propozycja na drobny upominek dla firm, które lubią rozpieszczać swoich pracowników, kontrahentów, klientów i partnerów biznesowych. Zestaw cukierków reklamowych Honeybee posiada w 100% biodegradowalne opakowania z  folią w pełni kompostowalną. To także dobre rozwiązanie dla tych, którzy troszczą się o zieloną przyszłość naszej planety.

Dzień Pszczół

Więcej informacji o wyjątkowej linii miodowej SLODKIE oraz innych liniach tematycznych można znaleźć na stronie internetowej producenta TUTAJ.


Więcej newsów z branży TUTAJ.