Logo

AktualnościTylko w OOH magazine

Pier Luigi otwiera sezon kalendarzowy podczas road show

Firma Pier Luigi, producent kalendarzy i notesów książkowych, właśnie rozpoczęła sezon kalendarzowy i zdecydowała się zorganizować road show w kilku miastach Polski. To wyjątkowa okazja, aby zaprezentować swoje najnowsze produkty oraz nawiązać kontakt z agencjami reklamowymi. W trakcie road show, firma przedstawia swoją najnowszą ofertę, która skupia się na pięknym wzornictwie i ekologii.

Pier Luigi nie tylko dba o estetykę swoich produktów, ale również o środowisko naturalne. Firma stawia na ekologiczne rozwiązania, takie jak papier z trawy, papier z kamienia i papier z recyklingu. W trakcie road show, agencje reklamowe mają okazję zaznajomić się z ofertą Pier Luigi oraz z nowymi trendami w branży. Firma prezentuje ciekawe dodatki, takie jak zapięcia metalowe i bambusowy rok, które z pewnością przyciągają uwagę.

Podczas road show, firma zaprezentowała także nowe okleiny na okładki i kolory. Jednak największą innowacją jest nasionko sosny, które jest montowane w okładce. Dzięki temu, można samodzielnie posadzić drzewo, co jest wyjątkowym rozwiązaniem w branży. Co więcej, za każde kupione 100 kalendarzy, firma Pier Luigi zobowiązała się posadzić jedno drzewo, co podkreśla jej zaangażowanie w ochronę środowiska.

Pier Luigi

– Road show to również doskonała okazja, aby budować relacje z agencjami reklamowymi. Stawiamy na bliskie relacje z klientami i stara się odpowiadać na ich potrzeby. Dzięki temu, może lepiej dostosowywać swoją ofertę do wymagań rynku – mówi Aleksander Skoczeń
Wiceprezes Zarządu w Pier Luigi.

Pier Luigi udowadnia, że kalendarze i notesy książkowe mogą być nie tylko praktyczne, ale również stylowe i ekologiczne. Road show to idealna okazja, aby poznać nowe trendy i ciekawe rozwiązania w branży.

– Skupiamy się na jakości swoich produktów oraz na zrównoważonym rozwoju. Dlatego też nasze produkty są chętnie wybierane przez klientów z całej Polski. Road show Pier Luigi to nie tylko wydarzenie dla agencji reklamowych, ale również dla wszystkich, którzy szukają pięknych i funkcjonalnych produktów, które dbają o środowisko naturalne – reasumuje Aleksander Skoczeń.


Więcej newsów z branży TUTAJ.