Logo

Event MIX

Plej otrzymuje wyróżnienie jako Agencja Roku w kategorii „Multidyscyplinarni” 

W trakcie Gali Marketerów, Agencji i Domów Mediowych przyznano nagrody, ale również 15 wyróżnień. Jedno z nich trafiło do Plej.

W trakcie Gali Marketerów, Agencji i Domów Mediowych redakcja „Media Marketing Polska” przyznała tytuły Grupy Mediowej Roku, Agencji Roku i CMO Roku. Oprócz tego wyróżniono 15 organizacji i jedną z nich jest Plej. Firmę uhonorowano w kategorii „Multidyscyplinarni” ze względu na jej proklienckie podejście i wielozadaniowość.

– To dla nas pierwsze wyróżnienie w rankingu agencji reklamowych, w którym konkurujemy z największymi i najlepszymi podmiotami reklamowymi na rynku. Można śmiało powiedzieć, że to pewne ukoronowanie naszych ambicji biznesowych ale również pokazanie, że jako podmiot niezależny działamy prężnie i jakościowo. Szczególnie ważne są dla nas badania satysfakcji przeprowadzane wśród naszych klientów i wyniki jakie w nich osiągnęliśmy oraz to, że nasza multidyscyplinarność znajduje swoje miejsce na rynku.

Plej w raporcie „Agencje i Domy Mediowe”

Plej otrzymywało już wyróżnienia i nagrody od redakcji „Media Marketing Polska”, ale w grupie agencji marketingu zintegrowanego. Od 4 lat organizacja rywalizuje jednak w kategorii o największej konkurencji – agencji reklamowych.

Wyróżnienie dla Plej wynika z badań przeprowadzonych przez firmę Kantar Polska S.A. Przeprowadzono je metodą CATI na próbie 2609 klientów wybranych agencji. Wynikiem tych badań jest raport „Agencje i Domy Mediowe”. Plej uzyskało w nim pozytywne wyniki w kontekście ocen samych klientów.


Więcej newsów w podobnej tematyce przeczytasz TUTAJ.

TAGS