Logo

Druk Cyfrowy

Światowa premiera nowego plotera stołowego od Riset Polska podczas Festiwalu Marketingu

Podczas zbliżającego się Festiwalu Marketingu Riset Polska na stanowisku C20 zaprezentuje absolutną nowość: flagowy ploter tnąco-bigujący ColorCut FB1180-T od Intec Printing Solutions.

Intec T SERIES FB1180-T jest ploterem tnącym formatu B1+ do cięcia arkuszy wielkoformatowych z najnowszymi zaawansowanymi technologiami cięcia oscylacyjnego i bigowania.  Ploter wyposażony został w szybkie serwomotory zapewniające dokładne, szybkie i wydajne cięcie.

Ten nowy flagowy model zawiera również ulepszoną głowicę tnącą z czterema narzędziami, zapewniającą docisk do 1900 g do bigowania i cięcia. Urządzenie może ciąć materiał o grubości do 1000 mikronów, z prędkością do 1200 mm/s, co otwiera nowe możliwości dzięki przełomowej konstrukcji.

Najwyższej klasy ploter Intec ColorCut FB1180-T to największy i najnowszy dodatek do bardzo udanej serii ploterów płaskich.

Nowy flagowy stół tnący Intec FB1180-T został wyprodukowany z najwyższej jakości komponentów zapewniających wysoką jakość, niezawodność i wiodącą w swojej klasie wydajność.  Całość dopełnia przyciągająca wzrok stylistyka pulpitu sterowania z najnowocześniejszym 7-calowym panelem dotykowym.

Intec zdaje sobie sprawę, że „czas to pieniądz”, więc produktywność była głównym celem przy projektowaniu FB1180-T, dlatego też, podczas gdy duży stół (800x1100mm) jest idealny do prac wielkoformatowych, Intecowi zależało na tym, aby użytkownicy mogli umieszczać wiele zadań na stole i pozwolić ploterowi tnącemu wykonać pracę za nich.

Zaawansowane oprogramowanie ColorCut Pro (w zestawie) z FB1180-T posiada prawdziwie innowacyjny „Tryb Produktywności” umożliwiający obróbkę wielu arkuszy naraz- nawet gdy na stole umieszczone są mieszane zadania. W tym trybie FB1180-T wykona  zadania na pierwszym arkusza, automatycznie znajdzie i zlokalizuje następny arkusz, zidentyfikuje wymagany plik cięcia, wycina i biguje, a następnie przejdzie do następnego arkusza.  Intec FB1180-T pracuje niestrudzenie i niezawodnie, dzięki czemu możesz wykonywać inne zadania w swoim zakładzie. Jest to idealny partner dla Twojej firmy, zapewniający prawdziwie profesjonalne cyfrowe cięcie, bigowanie i perforację, o dowolnym kształcie, na szerokiej gamie materiałów o grubości do 1000 mikronów.

Urządzenie można będzie przetestować na stoisku Riset Polska już 13-14 września podczas Festiwalu Marketingu, na który serdecznie zapraszamy.

Więcej: KLIKNIJ


Jeśli jeszcze nie masz identyfikatora na targi, zarejestruj się TUTAJ.