Logo

Media & maszynyArtykuły Promocyjne

Niesamowity połysk i niezawodna ochrona – poznaj folie ochronne do lakieru 3M

Istnieją takie produkty, których pojawienie się na rynku pozwala zapomnieć o dawnych obawach i troskach. Należą do nich niewątpliwie doskonała folia ochronna do lakieru Scotchgard™ Pro Series 200 Gloss oraz folia ochronna do lakieru 3M™ Series 100 Gloss. Zapomnij więc na dobre o zadrapaniach i zarysowaniach na karoserii Twojego samochodu – dzięki ultranowoczesnym foliom 3M zachwycisz się swoim autem na nowo i zadbasz o ochronę lakieru jak nigdy wcześniej.

Ochrona i blask

Czy można zabezpieczyć powłokę lakierową auta tak, by nie stłumić jego piękna, ale jeszcze je podkreślić? Firma 3M po raz kolejny udowadnia, że to możliwe. Doskonała w swojej wszechstronności folia ochronna do lakieru Scotchgard™ Pro Series 200 Gloss chroni powierzchnię pojazdu przed odpryskami, zadrapaniami, insektami, plamami różnego pochodzenia i wpływem czynników atmosferycznych, w tym przed promieniowaniem UV. Jednocześnie zapewnia ponadprzeciętną przejrzystość i bardzo wysoki połysk, co sprawia, że auto lśni jak nowe.

Wyjątkowa elastyczność tej folii, a także łatwość aplikacji, udoskonalony klej, dzięki któremu można ją z łatwością repozycjonować na pojeździe, sprawiają, że również mniej doświadczeni aplikatorzy szybciej i swobodniej niż dotąd oklejają nią każdą powierzchnię auta. Bezkonkurencyjna hydrofobowość, z której słynie folia ochronna do lakieru Scotchgard™ Pro Series 200 Gloss, a także właściwości antygraffiti pozwalają zadbać nie tylko o doskonały stan techniczny samochodu, ale także o jego wizualną atrakcyjność. Po aplikacji przez certyfikowanych aplikatorów, folia objęta jest 10-letnią gwarancją.

Ekonomiczna i niezawodna

Folia ochronna do lakieru 3M™ Series 100 Gloss to ekonomiczna wersja folii Scotchgard™ Pro Series 200 Gloss. Słynie z wyjątkowej przejrzystości, co pozwala zachować kolor pojazdu, a zastosowania przy jej produkcji technologia samoregeneracji sprawia, że posiada niedoścignioną odporność na zarysowania. Możesz pokryć nią całe auto, zdecydować się na zabezpieczenie częściowe lub zapewnić ochronę tylko tych miejsc, które są najbardziej narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli aplikację tej folii powietrznych certyfikowanym aplikatorom, skorzystasz z 7-letniej gwarancji.

Folia ochronna do lakieru 3M™ Series 100 Gloss oraz folia Scotchgard™ Pro Series 200 Gloss to niespotykane na rynku połączenie dbałości o bezpieczeństwo i estetykę Twojego samochodu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zeskanuj kod QR:

 

 

Artykuł sponsorowany.


Więcej materiałów od 3M można znaleźć TUTAJ.

TAGS