Logo

Artykuły Promocyjne

EMB Systems z premierami i nagrodą na Festiwalu Marketingu

EMB Systems podczas targów Festiwal Marketingu zaprezentowało na swoim stoisku dwa premierowe urządzenia. Pierwszy, BROTHER GTX600 Extra Colors, to przemysłowa drukarka do koszulek DTG&DTF CMYK + orange + green + WHITE. Kolejną nowością był GTXpro Roll 2 Roll. Dodatkowo, urządzenie Brother otrzymało podczas targów nagrodę Złoty Medal.

DTF & DTG w jednym

Drukarka Brother GTX600 Extra Colors to rozbudowana wersja GTX600 z dodatkowymi kolorami – pomarańczowym i zielonym. Dwa dodatkowe kolory zwiększają gamut barw oraz pozwalają na uzyskanie wiernego odzwierciedlenia pantonów. rukarki serii GTX600 umożliwiają zastosowanie dwóch technologii bez zmiany atramentu. W cenie drukarki producent oferuje profesjonalny RIP do DTG i DTF. Najnowszy model GTX gwarantuje płynną produkcję na najwyższych obrotach przy zachowaniu niskich kosztów i wysokiej jakości druku.

Seria drukarek do druku DTF z rolki

Po sukcesie drukarek DTG Brother serii GTXpro słynących z wysokiej jakości druku i stabilnej pracy przyszła pora na nowe wersje tych drukarek dedykowanych technologii DTF do druku z rolki. Urządzenia do druku z roli zostały zbudowane na bazie drukarek arkuszowych, to oznacza, że wyposażono je w podajnik na rolkę folii, który rozpoczyna proces druku, jak również proszkarko-żelarkę, która ten proces kończy.

Filmowe podsumowanie targów Festiwal Marketingu z perspektywy firmy EMB Systems można zobaczyć na poniższym filmie:

Branżowe uznanie

Dodatkowo urządzenie Brother GTX600 Extra Colors otrzymało nagrodę w konkursie Złoty Medal,  na innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie prezentowali na targach. Relację z wręczania nagród podczas Gali Wystawców można zobaczyć na poniższym filmie:


Więcej informacji o firmie TUTAJ.

Zobacz galerię z targów TUTAJ.