Logo

Marketing MIX

Sklep.MarketerPlus.pl to bezcenna baza wiedzy o marketingu i e-commerce

Zastanawiasz się, jak w łatwy sposób zdobyć nową wiedzę o marketingu oraz e-commerce i wykorzystać ją we własnej firmie?

Zajrzyj na sklep.MarketerPlus.pl, który jest prawdziwą kopalnią wiedzy w tych tematach. Znajdziesz tam prenumeraty, czasopisma, książki, e-booki, kursy i szkolenia, które zrobią z Ciebie jeszcze lepszego marketera.

Czasopisma o marketingu i e-commerce

Sztandarowymi produktami w https://sklep.marketerplus.pl/ są czasopisma „Marketer+” oraz „E-commerce w Praktyce”. To sprawdzone przewodniki po świecie marketingu i sprzedaży online.

„Marketer+” jest niezastąpionym źródłem wiedzy dla wszystkich osób związanych z marketingiem. W każdym numerze znajdziesz inspirujące artykuły, praktyczne porady i analizy trendów branżowych. Czasopismo przedstawia strategie, które pomogły markom odnieść sukces na rynku. Pokazuje przykłady działań firm, które osiągnęły świetne wyniki dzięki innowacyjnym podejściom do kampanii, a także prezentuje narzędzia i techniki ułatwiające pracę każdego marketera.

Z kolei „E-commerce w Praktyce” to magazyn dla tych, którzy zajmują się handlem elektronicznym. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep, czy dopiero planujesz wejście na rynek e-commerce, to czasopismo pomoże Ci zrozumieć, jak działa branża e-handlu. Artykuły publikowane na łamach „E-commerce w Praktyce” pomagają rozwiązywać problemy związane ze skuteczną sprzedażą online, a także pomagają w optymalizacji sklepu internetowego. Oprócz tego dowiesz się więcej np. o zarządzaniu logistyką i obsłudze klienta. Dzięki temu będziesz tworzyć efektywne łańcuchy dostaw i wpływać na pozytywne doświadczenia zakupowe klientów.

„Marketer+” i „E-commerce w Praktyce” prezentują też przykłady sukcesów firm polskich i zagranicznych. Historie te są niezwykle wartościowe i mogą zainspirować Cię do działań, które pomogą zwiększyć zyski w Twojej firmie.

Magazyny dostępne są zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej. Ponadto możliwy jest zakup prenumeraty. Szczególnie powinna Cię zainteresować wersja Extra Premium prenumeraty z dostępem do szkoleń online na żywo oraz m.in. do archiwum szkoleń i wiedzy ze wszystkich numerów, które ukazały się do tej pory.

Sklep.MarketerPlus.pl

Książki i e-booki o marketingu i sprzedaży online

W sklepie Marketer Plus znajdziesz książki oraz e-booki, które omawiają różne zagadnienia związane z marketingiem, sprzedażą i biznesem. Z branżowymi publikacjami poznasz najnowsze strategie, narzędzia i trendy, co pozwoli Ci być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie marketingu i e-commerce. Czytając książki o marketingu i e-handlu m.in. zrozumiesz psychologię klienta, rozwiniesz kreatywność, udoskonalisz umiejętności analityczne czy dowiesz się, w jaki sposób skutecznie prowadzić działania w mediach społecznościowych.

W sklepie Marketer+ znajdziesz też kursy i szkolenia

Sklep Marketer+ oferuje również kursy i szkolenia, które zwiększą Twoje umiejętności marketingowe. Prowadzone są przez specjalistów z branży, a dzięki podziałowi na konkretne bloki tematyczne, nową wiedzę zdobędziesz krok po kroku. Możesz wybrać kursy w formie lekcji wideo czy wziąć udział w szkoleniu online.

Dlatego jeśli pracujesz jako specjalista ds. marketingu lub rozwijasz swoją firmę i zastanawiasz się, jak zwiększyć sprzedaż i rozpoznawalność, Sklep Marketer+ to idealne miejsce dla Ciebie. Jest pełen czasopism, książek i szkoleń, które pomogą udoskonalić Twoje umiejętności marketingowe. Jednocześnie masz pewność, że wiedza, którą zdobędziesz jest sprawdzona i z powodzeniem wykorzystasz ją we własnych działaniach.


Materiał sponsorowany