Logo

Gadżety reklamowe

NAPU: Magia Świąt w biurze, czyli jak wybrać wyjątkowe paczki dla pracowników?

Wprowadzenie świątecznej atmosfery do biura będzie niosło ze sobą same pozytywne efekty. Najlepszym sposobem na magiczne święta w firmie, są paczki świąteczne dla pracowników, by każdy poczuł się ważną częścią zespołu.

i

Dlaczego prezenty dla pracowników są tak ważne?

Zbliżające się święta to dobra okazja do poprawy atmosfery w firmie i jeszcze większej integracji z pracownikami, co przyniesie bardzo pozytywne rezultaty w przyszłości. Nie od dziś wiadomo, że dobra atmosfera przekłada się na wyniki, szybszą i bardziej efektywną realizację projektów, założeń i celów oraz wyrabianie wskazanych norm. Pracownik, który czuje się doceniany przez przełożonych rzadko myśli o odejściu i stara się rozwijać oraz jeszcze lepiej wywiązywać ze swoich obowiązków dla dobra całej firmy. Właśnie z tego powodu warto przy okazji zbliżających się świąt pomyśleć o każdym ze swoich pracowników i wręczyć im upominki, które wywołają uśmiech i zmobilizują do rzetelnej pracy dla dobrych wyników.

NAPU

Wyjątkowe paczki świąteczne

Nie masz pomysłu, co podarować swoim pracownikom, by każdy z nich był zadowolony z upominku? Istnieje taka grupa prezentów, które są zawsze trafione, pasują na każdą okoliczność i wypada je dać każdemu, bez względu na wiek. Do takich upominków należy kosz prezentowy. Zarówno mężczyźni, jak i panie pracujące w firmie docenią taki podarunek. Świąteczne upominki w postaci kosza prezentowego będą wyglądać bardzo elegancko, a przy tym ich zawartość na pewno wywoła uśmiech u obdarowanych osób. Nie wiesz, gdzie w korzystnej cenie zakupić odpowiednią ilość koszy, by obdarować każdego z pracowników? Na stronie NAPU spotkasz się z wyjątkową ofertą koszy o zróżnicowanej zawartości. Kosze są przystępne cenowo, przez co z pewnością uda ci się wybrać takie, które zmieszczą się w twoim budżecie na świąteczne wydatki na firmę. Pragniesz uczynić upominki dla pracowników wyjątkowymi? Spersonalizuj je, a wzbudzisz zachwyt każdej z obdarowanych osób. 

NAPU

Prezenty na święta spersonalizowane do Twojej firmy

Chcesz, by paczki świąteczne dla pracowników były naprawdę wyjątkowe i zostały zapamiętane na długo? Zadbaj o ich personalizację, na stronie NAPU spotkasz się ze specjalną ofertą dla firm, a wybór opcji jest naprawdę spory. Przede wszystkim istnieje możliwość wybrania koloru opakowania i wstążki, do tego dołączyć można graficzną banderolę z logo firmy. Inne, chętnie wybierane opcje to między innymi ozdoba świąteczna z grawerowanym logo, czy kartka świąteczna z życzeniami i logo. Personalizując prezent, uczynisz go wyjątkowym. 

NAPU

Darmowa dostawa już w 24h!

Jeśli zdarzy ci się zapomnieć o zakupie prezentu dla pracowników, nic straconego! Korzystając z oferty NAPU przekonasz się, jak szybka może być realizacja złożonych zamówień. Wybrane kosze mogą już w 24h zostać dostarczone pod twój adres lub bezpośrednio do adresatów.

NAPU


www.napu.pl

TAGS