Logo

Gadżety reklamowe

Magiczny Świat Produktów z THE ONE GROUP – Kalendarz Adventowy online

W magiczny okres adwentu THE ONE GROUP przygotowuje się do wyjątkowej akcji, która rozbłyśnie radością i atrakcjami dla klientów.

Od 01 grudnia 2023 rozpoczyna się  odkrywanie tajemniczych okienek w specjalnym Kalendarzu Adwentowym Online, gdzie czekają niezwykłe produkty i niespodzianki na każdy dzień.

Za każdym okienkiem kryje się unikalna oferta na produkty z szerokiej gamy asortymentowej – od LOOP’ów po KOCE, czyli codziennie inny produkt.

– Chcemy, aby ten okres był wyjątkowy, dlatego każde odkryte okienko kalendarza to szansa na zdobycie rabatu. Warto śledzić naszą stronę TUTAJ oraz media społecznościowe i sprawdzić, który produkt danego dnia jest objęty rabatem. KLIKNIJ – ODKRYJ – ZAMÓW. To pierwsza tego typu akcja digital marketingowa na rynku B2B i w branży tekstylnej. Serdecznie zapraszamy do udziału mówi Karolina Przygońska z THE ONE GROUP.

Przygotuj się na czarodziejski grudzień z THE ONE GROUP! Rozpocznij odkrywanie okienek kalendarza adwentowego i zanurz się w świecie wyjątkowych produktów z naszej oferty.


Więcej materiałów w podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.