Logo

Media & maszynyWielki Format

Już niedługo Dni Otwarte w Atrium Centrum Ploterowe

Firma Atrium Centrum Ploterowe zapowiada w najbliższym czasie aż 3 terminy Warsztatów i Dni Otwartych, organizowanych w siedzibie firmy w Opolu, przy ul. Gosławickiej 2D.

Mowa o:

• Dniu Otwartym z drukiem LED-UV – 25.04.2024 – druk na gadżetach, druk specjalny np. alfabet Braille’a, wielkoformatowy druk UV

Atrium

Najnowszym ploterem LED-UV prezentowanym na Dniach Otwartych będzie gadżetowo-wielkoformatowy Mutoh XpertJet 1462UF. Nie zabraknie także pokazów pozostałych ploterów LED-UV z portfolio dystrybutora: gadżetowych Mutoh XpertJet 461UF i 661UF, wielkoformatowego hybrydowego Efi Pro 16h, rolowego Artemis Kwazar 3,2m, Artemis Hybrid 2,2m oraz stołowego Mutoh PJ 2508UF.

• Tekstylnym Dniu Otwartym – 23.05.2024 – druk sublimacyjny, druk DTF, OKI i rozwiązania marki Forever

Atrium

Wydarzenie przeznaczone jest dla firm, które chcą rozpocząć produkcję nadruków sublimacyjnych, druku DTF oraz OKI – zdobienia koszulek z wykorzystaniem markowej folii Forever.

W programie:

1. Prezentacja druku na folii Forever – drukarka OKI Pro8432WT (warsztaty z aplikacji).

2. Druk sublimacyjny na tekstyliach z wykorzystaniem plotera Mutoh RJ 900.

Unikalna możliwość zapoznania się z materiałami i urządzeniami potrzebnymi do przygotowania i produkcji nadruków na tekstyliach, w tym na: tkaninach, dzianinach, papierach i flagach do sublimacji.

3. Druk DTF od A do Z wykorzystaniem nowego zestawu Artemis DTF 602.

• Warsztaty z oklejania pojazdów – 13.06.2024 – oklejanie pojazdów od podstaw z wykorzystaniem nowych folii marki Grafityp.

Atrium

Oklejanie pojazdów to rozwijający się segment branży reklamowej i tuningowej. Jest to trudna profesja, wymagająca specjalistycznej wiedzy i praktyki.

Warsztaty są okazją na poznanie podstaw oraz tajników niezbędnych do wykonywania w sposób profesjonalny reklam na pojazdach oraz tuningowych zmian koloru. Swoją wiedzę przekaże specjalista z firmy Grafityp, zajmujący się oklejaniem pojazdów, zarówno reklamowym jak i stylizacyjnym.

Do wykonywania prac na wszystkich Warsztatach i Dniach Otwartych będzie wykorzystywany profesjonalny sprzęt z Laboratorium Druku Atrium i IKONOS. Nie zabraknie także odpowiedzi na pytania, które pomogą rozwiązać najczęstsze problemy i zapobiec ich powstawaniu.

Na wszystkie wydarzenia można zapisać się bezpłatnie poprzez stronę Atrium Centrum Ploterowe.


Więcej newsów z branży TUTAJ.