Logo

Wielki Format

Płyty Swedboard w ofercie SICO Print Solutions

SICO Print Solutions, wiodący dostawca rozwiązań do druku cyfrowego, z przyjemnością ogłasza nawiązanie współpracy z firmą SWEDBOARD, producentem ekologicznych płyt kartonowych z rdzeniem przypominającym strukturę zagęszczonego plastra miodu. Ta współpraca pozwoli SICO Print Solutions oferować swoim klientom nowe, zrównoważone rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy jakości i wydajności.

Płyty kartonowe SWEDBOARD są produkowane z odnawialnych surowców i charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością, lekkością i odpornością na uszkodzenia. Dzięki strukturze NON HONEY COMB, płyty te zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Wykorzystywane są w komunikacji wizualnej do realizacji materiałów POP i POS oraz oznakowań sklepowych. Jest to przyjazna środowisku alternatywa dla prawie każdego materiału reklamowego.

Swedboard

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z firmą SWEDBOARD – powiedziała Karina Górska, Business Development Product & Project Manager w SICO Print Solutions. – Ich innowacyjne kartonowe płyty doskonale uzupełniają naszą ofertę rozwiązań do druku cyfrowego i pozwalają naszym klientom być w pełni świadomym ekologicznie.

W ramach współpracy, SICO Print Solutions będzie oferować swoim klientom szeroką gamę płyt kartonowych SWEDBOARD wykonanych w 100% z papieru posiadającego certyfikat FSC®.

Swedboard

SWEDBOARD® to sztywna tektura do konstrukcji 3D, mająca zastosowanie jako płyta nośna. Nie wymaga malowania, ani lakierowania. Lekka, bardzo wytrzymała płyta o niskiej wadze, pozwala jednostkowo obniżyć koszty transportu.


Więcej informacji z branży TUTAJ.