Logo

Media & maszynyWielki Format

Firma Avery Dennison wybrała drukarkę UV Mimaki do przełomowego systemu TrafficJet™ Xpress Print System

Avery Dennison wybrało drukarkę UV firmy Mimaki, aby wprowadzić na rynek TrafficJet Xpress Print System, rozwiązanie, które na nowo zdefiniuje produkcję znaków drogowych za pomocą technologii druku UV.

Mimaki Engineering Co. Ltd., wiodący dostawca zaawansowanych technologii druku cyfrowego i cięcia, informuje, że firma Avery Dennison, światowy lider w dziedzinie materiałoznawstwa i cyfrowych rozwiązań identyfikacyjnych, wybrała swoją drukarkę atramentową utwardzaną promieniami UV do nowego modelu systemu drukowania znaków drogowych, TrafficJet Xpress Print System. To nowe rozwiązanie zostało zaprezentowane na targach INTERTRAFFIC AMSTERDAM 2024.

TrafficJet Print System to platforma druku cyfrowego przeznaczona do drukowania na arkuszach odblaskowych znaków drogowych, oznakowania pojazdów i urządzeń drogowych. Ma ona na nowo zdefiniować produkcję znaków drogowych, oferując zalety druku UV warsztatom znakowania na wszystkich poziomach produkcji. Jest to znaczący postęp w branży, oferujący niezrównaną wydajność i jakość druku znaków drogowych.

Od czasu wprowadzenia pierwszego systemu w 2013 roku, Avery Dennison jest liderem w digitalizacji procesu produkcji znaków drogowych na całym świecie. W 2020 roku firma rozszerzyła swoją ofertę o TrafficJet Pro, szybką drukarkę do produkcji wielkoseryjnej, która wykorzystuje atrament utwardzany promieniami UV, umożliwiając natychmiastowe przetwarzanie końcowe bez czasu schnięcia atramentu i zapewniając bardziej przyjazne dla środowiska rozwiązanie do drukowania. Koncentrując się na jakości i trwałości, Avery Dennison oferuje również długoterminową gwarancję na znaki cyfrowe do 15 lat w przypadku ekspozycji na zewnątrz.

Arjen Evertse, dyrektor generalny ds. sprzedaży w Mimaki Europe komentuje: – Zespół Mimaki jest podekscytowany współpracą z Avery Dennison, łącząc naszą zaawansowaną technologię druku UV z ich doświadczeniem w celu stworzenia systemu druku TrafficJet Xpress. Wybór naszego produktu przez Avery Dennison do stworzenia tego rozwiązania zapewnia obiecującą wartość dodaną dla klientów w produkcji znaków drogowych. Zarówno Mimaki, jak i Avery Dennison są zaangażowane w dalsze rozszerzanie tej współpracy z korzyścią dla rozwoju biznesu naszych klientów.


Więcej newsów z branży TUTAJ.