Logo

InspiracjeFestiwal MarketinguTylko w OOH magazine

Zestawy prezentowe w wydaniu Zachwyty Studio

W dzisiejszym świecie marketingu, gdzie każdy detal ma znaczenie, Zachwyty Studio oferuje zestawy prezentowe, które są nie tylko upominkiem, ale prawdziwym doświadczeniem dla zmysłów. Ich podejście do tworzenia prezentów firmowych łączy w sobie estetykę, oryginalność i personalizację, tworząc produkty, które nie tylko cieszą oko, ale i serce.

Twórcy Zachwyty Studio czerpią inspirację z bogactwa polskiego rzemiosła, współpracując z lokalnymi markami i manufakturami. To właśnie pasja i zaangażowanie lokalnych twórców nadają tym upominkom duszę. Oryginalne smaki, zachwycające kombinacje kolorystyczne i estetyczne wykonanie sprawiają, że każdy prezent od Zachwyty jest małym dziełem sztuki.

Designerskie dodatki, takie jak autorskie wyroby ceramiczne, wydruki 3D, czy naturalne świece sojowe, są odzwierciedleniem nowoczesnego podejścia do designu. Każdy element jest starannie dobierany, aby tworzyć spójną i harmonijną całość.

Personalizacja jest kluczowym aspektem oferty Zachwyty Studio. Możliwość dostosowania produktów do preferencji klienta, od etykiet po kolorystykę, pozwala na stworzenie prezentu, który idealnie komunikuje wartości marki. Studio zachęca do wyrażania indywidualności poprzez szeroką paletę dostępnych opcji: od obrandowania produktów logo klienta i dostosowania ich do wybranej kolorystyki lub wzoru, po dobór kolorystyki elementów opakowań.

Opakowania prezentów, wykonane z wysokiej jakości tektur, są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Praktyczne uchwyty pozwalają na łatwe przenoszenie, co jest wygodnym rozwiązaniem dla obdarowanych, je również można dobrać kolorystycznie. Firma stawia na subtelne detale, takie jak tłoczenie logo firmy możliwe do wykonania również w niskich nakładach czy minimalistyczne bilety prezentowe. Każdy zestaw jest dekorowany suszonymi kwiatami, które są starannie dobierane do wnętrza opakowania, podkreślając jego wyjątkowość.

Zachwyty Studio to więcej niż prezenty – to przemyślane, spersonalizowane doświadczenia, które wzmacniają więzi biznesowe i pozostawiają trwałe wrażenie. W świecie, gdzie każdy gest ma znaczenie, Zachwyty Studio kreuje upominki, które naprawdę się wyróżniają.


Z ofertą marki Zachwyty Studio będzie można zapoznać się 18 i 19 września podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku Festiwal Marketingu odwiedzając stoisko J11, Hala nr 1.

Trwa bezpłatna rejestracja TUTAJ.


Więcej newsów z branży TUTAJ.