Nowości Flaga trwa przy reprezentacji

Flaga trwa przy reprezentacji

0

Największa polska flaga sektorowa zostanie rozwinięta na Stadionie Narodowym w Warszawie, by wspierać reprezentację Polski w piłce nożnej podczas meczu z reprezentacją Anglii. Fundatorzy największej polskiej sektorówki (firmy: SICO Polska oraz Opinion Strefa Druku) uzgodnili z PZPN szczegóły jej rozwinięcia na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Flaga zostanie dostarczona na stadion w dniu rozgrywania meczu o 15:00, a następnie umieszczona
w jednym z sektorów, gdzie będzie rozwijana przed drugą połową spotkania. Kibice zostaną poinstruowani przez organizatorów, jak rozkładać i składać flagę, aby we wskazanym momencie cała operacja przebiegła sprawnie.
Jesteśmy przekonani – mówi Aleksander Goldschneider, SICO Polska – że kibice na Stadionie Narodowym poradzą sobie z prezentacją flag, tak samo dobrze, jak w trakcie EURO2012 we Wrocławiu, gdzie flaga pojawiła się po raz pierwszy.

Największa polska sektorówka ma już swoją historię, chociaż powstała zaledwie 4 miesiące temu z inspiracji red. Tomasza Zimocha. Od tego czasu obecna była na: EURO2012, Tour de Pologne oraz przystanku Woodstock, gdzie m.in. witała prezydentów Polski i Niemiec. Za każdym razem łączyła ludzi, wzbudzając pozytywne emocje i zaangażowanie.

Jest w tej fladze zawarta jednocząca siła – opowiada Marek Waliszak, Prezes Opinion Strefa Druku – wszyscy, którzy mają kontakt z flagą, natychmiast angażują się w jej właściwą prezentację i – jak sami twierdzą – są dumni, że mogą to zrobić.

Tymczasem flaga, odpowiednio poskładana i spakowana, czeka na wyjazd do Warszawy. A wszyscy czekamy na dobry występ naszych piłkarzy.