Nowości Canon i Océ w procesie integracji

Canon i Océ w procesie integracji

0

Spółki Canon Polska i Océ Poland rozpoczęły proces integracji. W najbliższych miesiącach dwa, dotychczas niezależne podmioty, połączą się i będą występować pod jedną marką – Canon Polska.

Proces integracji rozpoczął się w Europie wiosną ubiegłego roku i jest efektem porozumienia z 2009 roku, na mocy którego Canon zakupił holenderską spółkę. W efekcie, w ciągu kilku najbliższych lat, nowy podmiot ma się stać globalnym liderem rynku poligraficznego.

Integracja operacyjna oraz prawne połączenie spółek zostało dotychczas sfinalizowane m.in. w Holandii, Austrii i Włoszech. W Polsce przeprowadzeniem procesu połączenia obu spółek zajmie się Bruno Raab – Dyrektor Zarządzający Océ Poland.

„Mam przyjemność odpowiadać za przeprowadzenie tej ważnej zmiany dotyczącej naszych organizacji. To oznacza początek nowej ery, w której będziemy w stanie zaoferować naszym klientom rozszerzone portfolio produktów i usług, bazując na bogatym doświadczeniu obu naszych firm” – powiedział Bruno Raab.

Przemysław Przybysz, Dyrektor Zarządzający Canon Polska, pełni swoje obowiązki w trakcie procesu integracji obu spółek.

Korzystając z doświadczeń krajów, w których struktury Canon i Océ zostały już połączone, oraz dzięki dedykowanemu zespołowi ekspertów i  przedstawicieli Canon Europe, proces integracji w Polsce przebiega w sposób sprawny i z zachowaniem ciągłości prowadzonego biznesu w obu spółkach. Po zakończeniu procesu połączenia, klienci mogą spodziewać się jeszcze szerszego wachlarza oferowanych produktów i usług, w tym najwyższej jakości serwisu.