Logo

Etykiety i opakowaniaNowości

Nowa przenośna drukarka POS firmy Epson

Nowa termiczna drukarka paragonów TM-P80 oferuje szereg możliwości podłączenia, długo pracuje na baterii i jest wyposażona w funkcje oszczędzania papieru, dzięki czemu z pewnością sprawdzi się w każdym wymagającym środowisku pracy. Urządzenie opracowane przez czołowego europejskiego producenta drukarek POS umożliwia szybkie drukowanie w punkcie sprzedaży — może wydrukować np. kody QR czy paragony w zupełnie dowolnym miejscu . Model TM-P80 trafi do sprzedaży w listopadzie 2013 r.

Z drukarką TM-P80 można połączyć się przez Bluetooth lub Wi-Fi, co zwiększa jej elastyczność oraz mobilność. Model z funkcją Wi-Fi korzysta z technologii ePOS-Print firmy Epson, umożliwiając drukowanie paragonów, biletów i kuponów niemal w dowolnym miejscu bezpośrednio z urządzeń mobilnych . Funkcjonalność ta jest dostępna z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej obsługującej HTML5 i nie wymaga komputerów, serwerów ani sterowników. Drukarkę można z łatwością zintegrować z istniejącym systemem informatycznym. Łączność przez Bluetooth  umożliwia bezpośredni wydruk w dowolnym miejscu, nawet na zewnątrz, bez konieczności połączenia z siecią.

– Model TM-P80 idealnie nadaje się do wymagających zastosowań, np. w sklepach detalicznych, hotelach, w służbie zdrowia i do usług świadczonych w terenie. Funkcja ograniczania zużycia papieru automatycznie zmniejsza margines i długość wydruku nawet o 23 procent, pozwalając w ten sposób oszczędzić czas i pieniądze. Nie ma to żadnego wpływu na niezwykle wysoką prędkość druku wynoszącą 100 mm na sekundę. Długi czas pracy na baterii — 40 godzin w przypadku modelu z funkcją Bluetooth oraz 20 godzin w przypadku modelu z funkcją Wi-Fi — oznacza, że drukarka poradzi sobie z dużym natężeniem pracy i nie przestanie działać w najmniej odpowiednim momencie – powiedział Grzegorz Moch, menedżer w polskim oddziale Epson Europe.

Opcjonalna ładowarka umożliwia ładowanie do czterech baterii jednocześnie, dzięki czemu można, w razie potrzeby, wymienić je w jednej z kilku używanych drukarek. Mechanizm wkładania papieru „drop-in” ułatwia wymianę papieru, skracając tym samym czas oczekiwania klientów.

Model TM-P80 trafi do sprzedaży w listopadzie 2013 r. w sugerowanej cenie detalicznej 3035 zł w wersji Wi-Fi i 2670 zł w wersji Bluetooth.