Logo

Etykiety i opakowaniaNowości

Nowa termiczna drukarka paragonów od Epson

Nowe urządzenie TM-T20II, z którego można korzystać od razu po rozpakowaniu, to jedna z najbardziej przystępnych cenowo drukarek paragonów firmy Epson, europejskiego lidera w produkcji drukarek POS. Model TM-T20II, umożliwiający szybkie drukowanie na papierze paragonowym o szerokości 80 mm, jest idealny dla firm, które poszukują ekonomicznych i niezawodnych rozwiązań. Urządzenie będzie dostępne od stycznia 2014 r.

Funkcja oszczędzania papieru umożliwia druk bezmarginesowy, co oznacza oszczędność 12 mm papieru przy każdym wydruku. Ooznacza to oszczędność rolek papieru w ciągu całego czasu eksploatacji wynoszącego 15 mln wierszy. Drukarka TM-T20II, objęta dwuletnią gwarancją, została stworzona zgodnie ze znanymi standardami jakości i niezawodności firmy Epson. Urządzenie jest proste w obsłudze, a konserwacja sprowadza się w praktyce do usuwania kurzu i ew. pyłu z papieru. TM-T20II spełnia normy ENERGY STAR, a także pomaga obniżyć rachunki za prąd i chronić środowisko.

– TM-T20II to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących szybkiej, łatwej w konfiguracji i wydajnej drukarki POS w przystępnej cenie. Szybkość drukowania wynosząca 200 mm na sekundę pomaga rozładować nawet długie kolejki, a funkcja oszczędzania papieru zmniejsza ilość marnowanego papieru, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Urządzenie pomaga także usprawnić obsługę klienta, ponieważ użytkownicy mogą skoncentrować się na pracy zamiast na częstej wymianie rolek papieru – powiedział Grzegorz Moch, menedżer w polski oddziale Epson Europe.

TM-T20II to efektywne rozwiązanie, idealne w handlu detalicznym, hotelach i sklepach spożywczych. Współpracująca ze wszystkimi aktualnymi systemami operacyjnymi drukarka TM-T20II jest łatwa w integracji i montażu — można ją zawiesić pionowo lub poziomo za pomocą uchwytu ściennego znajdującego się w zestawie. Można też korzystać z interfejsu szeregowego lub Ethernet, dodatkowo w standardzie jest wbudowany interfejs USB.

Model TM-T20II trafi do sprzedaży w styczniu 2014 r., cena urządzenia nie jest jeszcze ustalona.

Materiał opracowany na podstawie informacji Epson www.epson.pl