Logo

NowościWielki Format

Flexa w ofercie SICO Polska

Firma wprowadza na polski rynek maszyny do postprodukcji włoskiego producenta firmy Flexa, m.in. trymer do łatwego i precyzyjnego cięcia materiałów elastycznych o grubości do 1,8mm o nazwie EXTRIM.

Urządzenie to umożliwia cięcie materiału o szerokości od 2600 do 3600mm. Posiada automatyczną rolkę dociskową, która przytrzymuje materiał w trakcie cięcia, wyposażony jest w regulator prędkości (maks. 100m/min.) oraz praktyczny system podświetlania LED ułatwiający pracę.

– Extrim to idealne połączenie ergonomii, wygody użytkowania, precyzji i szybkości, zaprojektowane specjalnie po to, aby zwiększyć produktywność -mówi Artur Napiórkowski, Opiekun Produktu w SICO Polska.

Extrim umożliwia cięcie: papieru, kartonu, foli poliestrowej, banerów, tkanin, płócien, zalaminowanych wydruków, folii poliwęglanowej, arkuszy odblaskowych przeznaczonych na znaki drogowe, folii litograficznych, różnego rodzaju tworzyw sztucznych, gumy magnetycznej i wielu innych materiałów.

– Wszystkich zainteresowanych trymerem Extrim  zapraszamy do showroomu w centrali SICO Polska, ul. Daniszewska 10 w Warszawie. Na miejscu odpowiemy na wszelkie pytania przy praktycznej prezentacji  W ofercie transakcji zakupu:  transport do klienta gratis – dodaje Artur Napiórkowski.

Firma SICO Polska zaprezentuje również swoją ofertę podczas targów Festiwal Druku w dn. 10-11 września w Warszawie.

Firma zaprasza do kontaktu bezpośredniego z opiekunem produktu: Arturem Napiórkowskim, tel. 602 250 926.

www.sico.pl
www.festiwaldruku.pl