Event MIX Expo Arena S.A. z agencją Public Dialog

Expo Arena S.A. z agencją Public Dialog

0

Od stycznia 2016 roku jeden z najnowocześniejszych obiektów targowo-konferencyjnych w Europie rozpoczął współpracę z Public Dialog. W zakresie obowiązków agencji jest komunikacja korporacyjna.

 Expo Arena S.A. to innowacyjne technologicznie centrum składające się z 5 hal targowych oraz przestrzeni przeznaczonej pod konferencje. Zlokalizowane w otoczeniu natury, na terenie urokliwego miasta Ostróda, daje praktycznie nieograniczone możliwości organizacji dowolnych wydarzeń i spotkań.

– Expo Arena to wyjątkowy obiekt ze względu na możliwości jakie daje, technologie jakimi dysponuje, a przede wszystkim wydarzenia jakie organizuje. Mamy ogromny potencjał i jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej wymagających przedsięwzięć. Wierzymy, że przy organizacji eventów liczy się nie tylko lokalizacja i miejsce, ale także ludzie, którzy je tworzą, dlatego Expo Arena stawia na najlepszy zespół pracowników, wzajemne zrozumienie i dobre relacje z Klientami. W zeszłym roku został ukończony II etap rozbudowy obiektu. Poprzez szeroką komunikację chcemy pokazać pełne możliwości naszego kompleksu wystawienniczo-konferencyjnego  – mówi Piotr Oraczewski, Prezes Zarządu Expo Arena S.A.

W agencji za współpracę odpowiadają Monika Błaszczak, Account Manager oraz Karolina Łęcka, Account Executive.

O Expo Arena S.A.

Expo Arena S.A. to mieszczący się w Ostródzie jeden z najnowocześniejszych obiektów targowo-konferencyjnych w Europie i drugi co do wielkości w Polsce. Od powstania w 2013 roku, obiekt  zanotował ponad 150% wzrost liczby organizowanych wydarzeń. 50 000 m2 całkowitej powierzchni z 40 798 m2 powierzchnią wystawienniczą umożliwiającą pomieszczenie ekspozycji mających do 19,3 m wysokości. Posadzka o nośności do 2 039kg/m2, konstrukcja sufitu pozwalająca na podwieszenie elementów o wadze całkowitej niemal 200 ton, nowoczesny system klimatyzacji i wentylacji hal oraz najnowsze urządzenia multimedialne pozwalają na zorganizowanie najbardziej wymagających wydarzeń. Działająca od 2013 roku Expo Arena S.A. gości rokrocznie coraz większą liczbę targów i konferencji branżowych. Najbardziej popularne to Międzynarodowe Targi Meblowe, Asia Trade Know-How czy Hubertus Arena. Expo Arena S.A. przyznaje własną nagrodę dla najlepszych produktów targowych Żagiel Rozwoju.

www.expoarena.pl

JK