Event MIX Spotkanie świąteczne BZ WBK S.A. z Makatą

Spotkanie świąteczne BZ WBK S.A. z Makatą

0

Makata Creative Group była producentem wykonawczym spotkania świątecznego zorganizowanego dla najwyższej kadry zarządzającej Banku Zachodniego WBK S.A. Wydarzenie, w którym wzięło udział 500 gości odbyło się 17 grudnia 2015 r. na Trybunie II Wyścigów Konnych na Służewcu.

Program wydarzenia oparty był na utworach muzycznych wykonywanych na żywo przez Sound and Grace oraz Grzegorza Wilka z zespołem. Dodatkową atrakcją była choreografia tancerzy z grupy Kris Crew. Uroczystość zorganizowana w konwencji evergreenów przeprowadziła gości przez muzyczne hity zaczynając od lat 30. kończąc na współczesności.

Spotkanie poprowadziła prezenterka telewizyjna Agnieszka Cegielska zaś reżyserem show był Krzysztof Kris Adamski znany m.in. z takich produkcji jak „Twoja twarz brzmi znajomo” czy „SuperSTARcie”.

Niespodzianką dla gości był ekran o wymiarach 15x4m, który w kulminacyjnym momencie podniósł się odsłaniając kolejnego artystę oraz dodatkowe elementy oświetlenia i multimediów. Kolejną atrakcją były świąteczne kąciki tematyczne z animacjami w postaci warsztatów z robienia nalewek, pralin czy kartek świątecznych. Dedykowana scenografia w tym podświetlane meble i akcesoria dekoracyjne podkreśliły świąteczny charakter eventu.

Makata była odpowiedzialna za całość organizacji wydarzenia w tym koncepcję kreatywną, technikę (multimedia, nagłośnienie, oświetlenie), scenografię, catering, atrakcje, produkcję, realizację, obsługę foto i video, etc.

JK