Event MIX ViDiS S. A. dystrybutorem produktów Joan Meeting Room Assistant w Polsce

ViDiS S. A. dystrybutorem produktów Joan Meeting Room Assistant w Polsce

0

ViDiS S. A. rozszerza swoją ofertę rozwiązań dedykowanych do sal konferencyjnych o urządzenie Joan Meeting Room Assistant. Jest to bardzo przystępne cenowo urządzenie do zarządzania rezerwacjami pomieszczeń.Dzięki zastosowaniu technologii E-Ink charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii, aż o 99% mniejszym niż porównywalne urządzenia o takim zastosowaniu. Na mocy umowy dystrybucyjnej z Visionect urządzenia będą dostępne w Polsce już w lipcu b.r.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z Joan. – informuje Tomasz Kliczkowski, wiceprezes zarządu ViDiS S. A.  – Technologia elektronicznego papieru jest znakomitym rozwiązaniem dla firm i architektów szukających dobrze zaprojektowanych urządzeń, pasujących do nowoczesnych wnętrz. Mamy doświadczenie na rynku systemów do rezerwacji sal i cieszę się, że zyskaliśmy możliwość wprowadzenia na polski rynek pierwszego, naprawdę niedrogiego urządzenia, które integruje się z większością popularnych pakietów biurowych takich jak Office 365 oraz Google Apps.

Wyświetlacze wykonane w technologii E-Ink (papieru elektronicznego) oprócz niskiego zapotrzebowania na energię wyróżniają się bardzo dobrą czytelnością. Joan Meeting Room Assistant opiera się na doskonałym wyświetlaczu o 180° kątach widzenia i bardzo dobrej widoczności, także w świetle słonecznym.

Urządzenie jest gotowe do pracy od razu po wyjęciu z pudełka. Konfiguracja trwa zaledwie kilka minut, łączy się z dostępnymi kalendarzami wykorzystując istniejącą sieć WIFi i jest całkowicie bezprzewodowe. Oznacza to, że nie potrzebuje stałego zasilania, wystarczy ładowanie raz na kilka miesięcy. Dodatkowo łatwo je przymocować na dowolnej powierzchni, nawet szklanej. Rezerwacja sali może odbywać się przy użyciu programu (np. Outook) albo bezpośrednio przy dotykowym panelu.

– Jesteśmy podekscytowani wejściem na polski rynek z urządzeniami, których interfejs będzie w języku polskim. – informuje Matej Zalar, Dyrektor generalny Visionect. – Mamy przyjemność współpracować z najbardziej wpływowymi organizacjami na świecie takimi jak Microsoft, Hyundai, DreamWorks, The Huffington Post i Dell. Cieszymy się, że już wkrótce dołączą do nich polscy klienci.

http://www.vidis.pl/

PP