Event MIX endorfina events dla konkursu Papaya Young Directors

endorfina events dla konkursu Papaya Young Directors

0

8 czerwca w nastrojowej przestrzeni Teatru Palladium w Warszawie odbyła się gala finałowa Konkursu Papaya Young Directors. Ponad 700 gości bawiło się podczas premierowej prezentacji 16-tu finałowych filmów. Za koordynację wydarzenia odpowiedzialna była agencja endorfina events.        

Papaya Young Directors to konkurs dla początkujących reżyserów marzących o karierze w filmie i reklamie, skierowany przede wszystkim do studentów oraz absolwentów artystycznych i filmowych szkół wyższych. Wśród szczęśliwych zwycięzców konkursu znaleźli się m. in. Iwona Bielecka za film dla o2.

Oprócz finalistów, sponsorów i partnerów w imprezie brały również udział cenione postaci środowiska filmowego, m. in Jan Komasa oraz Agata Kulesza. Wśród zaproszonych byli też przedstawiciele największych agencji reklamowych w Polsce, mediów branżowych, muzycy czy blogerzy modowi. endorfina events, odpowiedzialna była za logistyczny aspekt imprezy i koordynację wydarzenia na miejscu w postaci zapewnienia cateringu, atrakcji, oprawy scenograficznej i brandingowej oraz niezbędnego zaplecza technicznego wraz z obsługą. 

Konkurs, organizowany od trzech lat, stał się najważniejszym wydarzeniem dla młodych filmowców, wspieranym przez prestiżowych sponsorów oraz wybitnych przedstawicieli środowiska filmowego i reklamowego. W jury konkursu zasiadają autorytety filmowe i przedstawiciele uznanych agencji reklamowych m. in. Zuza Duchniewska, Maciej Waligóra, Jan Komasa, Kasia Sośnierz, Agata Kulesza, Arek Tomiak, Jan Majle.

Tematem eksplikacji reżyserskich były produkty sponsorów konkursu: H&M, Allegro, O2, Play, Rossmann i Link4. W konkursie mogli uczestniczyć wszyscy, którzy ukończyli 18 lat i nie przekroczyli 35. Pula nagród wyniosła 45 tysięcy złotych.

http://www.papayayoungdirectors.com/