Event MIX Confrenz przygotuje aplikację na EVENT MIX

Confrenz przygotuje aplikację na EVENT MIX

0

Confrenz to kreator brandowanych aplikacji mobilnych dla konferencji, targów i wydarzeń korporacyjnych. Od 2013 roku, w którym powstał system, aplikacje stworzone przez Confrenz obsłużyły ponad 100 eventów o różnej wielkości i tematyce. Confrenz przygotuje również aplikację na konferencję EVENT MIX, która już 7 września w EXPO XXI Warszawa.

Dzięki Confrenz, uczestnicy eventów i organizatorzy otrzymują niezwykle efektywną platformę pomagającą w nawiązywaniu i podtrzymaniu kontaktów biznesowych. Służą temu takie funkcje jak umawianie spotkań jeden na jeden, wysyłanie wiadomości prywatnych, czy opcja dodawania innych użytkowników do prywatnej listy kontaktów.

Jest to też niezastąpione narzędzie w dostarczeniu uczestnikom wszystkich informacji na temat wydarzenia. Użytkownik ma pełen dostęp do aktualizowanych na żywo funkcji takich jak agenda, profile prelegentów, informacje kontaktowe i lokalizacyjne, przewodnik po mieście, czy prezentacje PDF.

Aplikacje Confrenz to również rewolucyjny sposób na angażowanie uczestników dzięki takim funkcjom, jak dyskusje i głosowania real-time w trakcie prezentacji, czy wspólnym tworzeniu wspólnej galerii eventowej.

Z usług Confrenz skorzystały takie firmy jak Leroy Merlin, Konfederacja Lewiatan – Europejskie Forum Nowych Idei, Global Business Travel Association, Blue Business Media. Ponadto 60% klientów firmy to organizacje działające w Europie Zachodniej.

Partnerzy Strategiczni konferencji: EXPO XXI Warszawa, giftsonline.pl
Patron branżowy: SBE
Partnerzy Medialni: MICE Poland, OOH magazine, StrefaMICE.pl, MeetingPlanner.pl, Eventowa Blogerka, mojekonferencje.pl, salebiznesowe.pl, miejscakonferencyjne.pl, Kreatorzy.eu
Partnerzy: Exprofesso, Fiesta Catering, Forum Evential, Świat Eventów, Syzan, Eventualnie.com
Partner Techniczny: TMSS Technika Sceniczna

www.eventmix.com.pl
http://festiwalmarketingu.pl/
https://www.confrenz.com/

PP