Event MIX Rent Design po raz pierwszy na FestiwalMarketingu.pl w strefie EVENT | Wojciech...

Rent Design po raz pierwszy na FestiwalMarketingu.pl w strefie EVENT | Wojciech Zbroja

0

Wypożyczalnia mebli Rent Design dołączyła do wystawców konferencji EVENT MIX. Czym się zajmują? Co przygotują na wydarzenie? Na te i inne pytania odpowie Wojciech Zbroja, współzałożyciel i Prezes Zarządu wypożyczalni mebli Rent Design.

Czym się dokładnie zajmujecie?
Jesteśmy wypożyczalnią mebli eventowych, która w swoich stanach magazynowych posiada ponad 13 tysięcy produktów. Nasze meble pojawiają się ponad 1000 razy w roku na różnego rodzaju eventach i innych, wysokiej klasy wydarzeniach, choć muszę przyznać, że ciężko precyzyjnie określić tą liczbę, gdyż z roku na rok nasze statystyki rosną. Przykładowo w samym czerwcu br. zrealizowaliśmy ponad 270 zamówień i już wiemy, że ten rok będzie kolejnym, rekordowym w naszym wykonaniu. Naszą ofertę dedykujemy głównie przedstawicielom branży eventowej i reklamowej, ale również innego rodzaju firmom oraz odbiorcom prywatnym.

Czy specjalizujecie się w jakiś konkretnych rozwiązaniach? Czy jesteście w stanie zaoferować bardzo szeroki asortyment mebli?
Jesteśmy przede wszystkim narzędziem w rękach organizatorów wydarzeń. Dzięki ogromnej ilości dostępnych mebli i akcesoriów możemy zaoferować im rozwiązania szyte na miarę. Szeroki asortyment produktów pozwala nam na stworzenie niezwykle różnorodnych realizacji dostosowywanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, zarówno pod względem funkcjonalnym jak również estetycznym i kolorystycznym. W pakiecie z naszymi meblami Klienci, decydujący się na transport i montaż po naszej stronie, dostają również usługę na najwyższym poziomie w wykonaniu naszej #zgranejzałogi.

Jakimi realizacjami możecie się pochwalić?
W ciągu pięciu lat działania firmy zrealizowaliśmy tysiące zamówień. Wśród nich znajdują się eventy kameralne, jak i te organizowane na dużą skalę dla ponad tysiąca osób. Na liście naszych realizacji nie brakuje również zleceń od osób prywatnych, w tym uroczyście obchodzonych urodzin czy imienin, jak również ślubów i wesel.

Jakie wydarzenie ostatnio obsługiwaliście?
Jednym z największych zamówień w ostatnim czasie, z którego jesteśmy szczególnie dumni było wyposażenie meblami wnętrz Stadionu Narodowego na czas szczytu NATO. Do aranżacji wykorzystano około 500 kanap, foteli i puf ze skóry z serii Tummuz, jak również niemal 100 stolików Bosco.

Dlaczego zdecydowaliście się zaprezentować w strefie EVENT podczas EVENT MIX?
Każde spotkanie branżowe to dla nas okazja do spędzenia czasu z naszymi Klientami i partnerami biznesowymi. To moment na to aby wymienić się doświadczeniami z ostatnich tygodni, jak również zaprezentować swoje najnowsze produkty.

Co przygotujecie dla uczestników konferencji EVENT MIX?
Mam nadzieję, że jak na innych tego typu wydarzeniach, nasze stoisko będzie miejscem spotkań całej branży. Miejscem, gdzie miło i konstruktywnie będzie można spędzić czas. Gdzie w nieformalnej atmosferze przedstawiciele branży po raz kolejny spotkają się z nami i ze sobą nawzajem.

Zdradzicie jakie produkty chcecie zaprezentować podczas konferencji?
Na pewno znajdą się wśród nich nowości. Nie chciałbym zdradzać wszystkich szczegółów, ale z pewnością zaprezentujemy uczestnikom konferencji wyprodukowane specjalnie na szczyt NATO w Warszawie – beżowe fotele i kanapy Tummuz.

Czy uczestnicy będą się mogli przekonać o jakości Waszych produktów na żywo w strefie EVENT?
Oczywiście. Każdy zaprezentowany na naszym stoisku produkt, uczestnicy będą mogli dokładnie obejrzeć i osobiście przetestować.

http://www.rentdesign.pl/

Rozmawiała Paulina Pięta

Wojciech Zbroja – współzałożyciel i Prezes Zarządu wypożyczalni mebli Rent Design oraz założyciel i Prezes firmy scenograficznej Od Niechcenia. W branży reklamowej i eventowej obecny od ponad 12 lat. Laureat rankingu magazynu BRIEF „50 najbardziej kreatywnych w biznesie 2015” oraz Osobowość Roku MICE Poland 2015. W codziennej pracy stawia na najwyższą jakość obsługi i usług, w tym na profesjonalne doradztwo, transparentność, zaufanie, elastyczność a przede wszystkim na innowacyjność, by zawsze być o krok przed konkurencją.