Event MIX Rekordowy czerwiec Rent Design

Rekordowy czerwiec Rent Design

0

W czerwcu 2016, wypożyczalnia mebli Rent Design osiągnęła rekordowe wyniki sprzedaży. Łączna liczba realizacji Rent Design to w tym miesiącu aż 273.

W trakcie 30 dni czerwca, zgrana załoga Rent Design pracowała na najwyższych obrotach. Dostarczyła Klientom 10 000 mebli, odwiedziła 29 miast, przejechała ponad 50 000 kilometrów i zrealizowała łącznie 273 zamówień. 127 realizacji miało miejsce w samej Warszawie. Rekordowego dnia ekipa Rent Design zrealizowała aż 19 rezerwacji.

Wśród wydarzeń, które swoimi meblami wsparła Rent Design w czerwcu znalazły się huczne, 10 urodziny agencji In Dreams, zorganizowane w siedzibie firmy na Wilanowie. W wydarzeniu wzięło udział ponad 150 gości.

Rent Design nie zabrakło również na największym, motoryzacyjnym show Drift Masters Grand Prix, które odbyło się na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Tu #zgranazałoga zaaranżowała strefę VIP, w której przez dwa dni imprezy pojawiło się łącznie ok. 1000 osób.

International Planetarium Society to kolejne wydarzenie, które odbyło się z udziałem mebli Rent Design. To największe i najbardziej prestiżowe spotkanie branży astronomicznej odbyło się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Firma wsparła też otwarcie Nowego Terminalu Przeładunkowego w Gliwicach. Firma PCC Intermodal zaangażowała Rent Design do stworzenia strefy VIP, strefy chillout oraz stref do rozmów biznesowych dla pond 500 osób. 

Na zamówienie agencji El Padre #zgranazałoga dostarczyła meble na świętowany w Płocku Dzień Chemika.

Rent Design wsparła też swoimi meblami projekt Dinner with a view. Nad rzeką Narew miała miejsce kolacja, w której wzięło udział 50 osób. Dania na ogniu przygotowali dla gości znani szefowie kuchni: Malika, Ana Roš oraz Witek Iwański.

– Każdego roku czerwiec to najgorętszy i najbardziej pracowity miesiąc dla naszej załogi. Jesteśmy jednak dumni, że udało nam się pobić kolejny rekord i stanąć na wysokości zadania, dostarczając nasze produkty na tak dużą ilość wydarzeń – podsumowuje Wojciech Zbroja, Prezes Rent Design.

JK