Logo

Event MIX

endorfina events po raz kolejny organizuje Galę PGE Ekstraligi Żużlowej

Zakończenie sezonu PGE Ekstraligi odbyło się 3 października w Hotelu Hilton na ul. Grzybowskiej 63 w Warszawie. Za realizację tego wydarzenia odpowiadała Agencja endorfina events.

Odpowiadająca za scenografię oraz koordynację całego wydarzenia, Agencja endorfina events po raz kolejny już organizowała uroczyste podsumowanie sezonu PGE Ekstraligi Żużlowej. W ramach działań agencji znalazło się również opracowanie koncepcji i scenografii Gali, jak i również przygotowanie szczegółowego scenariusza wydarzenia.

Uroczyste podsumowanie sezonu połączone zostało w tym roku z wyłonieniem przez kapitułę Gali zawodnika 10-lecia najlepszej ligi żużlowej świata.

Laureaci Gali zostali uhonorowani „Szczakielami” –  statuetkami nazwanymi na cześć Jerzego Szczakiela, pierwszego polskiego indywidualnego mistrza świata na żużlu, który tytuł wywalczył w 1973   roku, w Chorzowie.”Złoty Szczakiel” powędrował do rąk Tomasza Golloba.

[galeria=”1″] 

endorfina events jest agencją wyspecjalizowaną w kreacji i produkcji wydarzeń specjalnych. Wśród jej klientów są m.in.: T-mobile, Bank Zachodni WBK, H&M, Coca Cola, Facebook, Infiniti, Union Investment, czy też Credit Agricole. Agencja istnieje od początku 2009 roku. 

JK