Event MIX Belvedere Catering by Design po raz kolejny na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Belvedere Catering by Design po raz kolejny na Forum Ekonomicznym w Krynicy

58
0

W dniach 6-8 września 2016 r. w Krynicy Zdrój odbyło się XXVI Forum Ekonomiczne. Od ponad 20 lat co roku w wydarzeniu tym biorą udział premierzy, przedstawiciele rządów państw europejskich, unijni decydenci, prezesi europejskich firm, eksperci oraz ekonomiści. Od początku istnienia Forum w Krynicy jest porównywane do Światowego Forum Ekonomicznego w szwajcarskim Davos. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń ekonomiczno-politycznych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Na Forum odbyło się wiele sesji plenarnych, paneli dyskusyjnych, wykładów, warsztatów i debat, liczne prezentacje narodowe i regionalne oraz liczne programy kulturalne. Belvedere Catering by Design po raz kolejny zostało wybrane przez Organizatorów Forum do obsługi cateringowej wydarzenia.  

W tym roku do udziału w Forum w charakterze prelegenta został również zaproszony Prezes Belvedere Gourmet Group – Artur Zymerman. Podczas debaty pt. „Szef – dyktator czy przyjaciel? Modele zarządzania”, przedstawił swoje refleksje oparte o wieloletnie doświadczenie w branży HORECA w Polsce.  Artur Zymerman od  ponad 8 lat pełni funkcję Prezesa Belvedere Gourmet Group, firmy gastronomicznej segmentu premium w Polsce, w skład której wchodzą restauracja Belvedere w Łazienkach Królewskich oraz Belvedere Catering by Design.

www.forum-ekonomiczne.pl/xxvi-forum-ekonomiczne

JK