Event MIX Eventwide nowym członkiem SBE

Eventwide nowym członkiem SBE

0

Eventwide – jedna z największych wypożyczalni mebli na eventy dołącza do Stowarzyszenia Branży Eventowej. To 9 akcesja nowego członka do Stowarzyszenia Branży Eventowej w 2016 roku. Obecnie SBE zrzesza 42 firmy w ramach trzech filarów – agencje eventowe, podwykonawcy i eventowe lokalizacje.

Eventwide Warszawa będące jednym z dziewięciu oddziałów grupy partnerskiej Eventwide International od wielu lat z powodzeniem specjalizuje się w wynajmie mebli na różnego rodzaju wydarzenia. Swoim klientom oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie przestrzeni i wystroju wnętrz dysponując szerokim wyborem najwyższej jakości zestawów meblowych.

Oferta Eventwide to elementy łączące w sobie wysmakowany design z prostotą i elegancją. Jest to efekt pracy międzynarodowej grupy projektantów, tworzących Dział Kreacji Eventwide International. Celem firmy jest odpowiedź na rosnące potrzeby klientów i dostosowania asortymentu do  najbardziej wyrafinowanych wymagań. Każdego roku podstawowa kolekcja uzupełniana jest nowymi modelami. Wszystkie dostępne meble zaprojektowane zostały tak aby wspólnie tworzyć  spójny i nowoczesny styl. Takie rozwiązanie pozwala na dowolne łącznie różnorodnych kompozycji i konfigurowania zestawów w szybki, łatwy i przyjemny sposób.

Wybór produktów z katalogu Eventwide pozwoli stworzyć wyjątkowy wystrój każdego eventu, a wydarzenie trwale zapadnie uczestnikom w pamięci.

– Wierzę, że sukces tworzą ludzie gotowi do kompromisu i otwarci na współpracę. Ufam, że  zrozumienie odmiennego  punktu widzenia wyróżnia wybitne jednostki i łączy ich cele we wspólną misję.  Jestem przekonany, że inspiracja  będąca wynikiem współoddziaływania w grupie, otwiera nieskończone  możliwości i pozwala projektować przyszłość. – mówi Piotr Pogodziński z EventWide.

W swoim portfolio mogą pochwalić się realizacjami dla takich firm jak: PTWP.SA, Raiffeisen Polbank, Sheraton Warsaw Hotel, Panasonic, Toyota Motors, Hyatt Regency Warsaw, PKP.SA

Więcej informacji na temat Eventwide można uzyskać na stronie: www.warszawa.eventwide.com

Obecnie Stowarzyszenie Branży Eventowej zrzesza 42 podmioty, wśród których są agencje eventowe, firmy podwykonawcze oraz eventowe lokalizacje. 

JK