Event MIX Tropical Islands na wiosenno-letnie pobyty eventowe

Tropical Islands na wiosenno-letnie pobyty eventowe

0

Resort Tropical Island – największa w Europie tropikalna kraina – oferuje cały „ocean możliwości” dla organizacji imprez w egzotycznej atmosferze skierowanych do sektora event & MICE. 

W Tropical Islands pod Berlinem czeka na gości największy na świecie zadaszony Las Tropikalny, Morze Południowe, magiczna Laguna z wodospadem, najwyższa w Niemczech, 27-metrowa zjeżdżalnia wodna, Strefa Saun z ofertą wellness i spa, a także strefa zewnętrzna AMAZONIA z wieloma atrakcjami na wolnym powietrzu, z których szczególnie warto skorzystać wiosną i latem.

W miesiącach wiosenno-letnich obiekt zaprasza na firmową majówkę w naszej strefie zewnętrznej AMAZONIA.

Strefa zewnętrzna oferuje całą gamę możliwości do wykorzystania na firmowej majówce. Oprócz atrakcji outdoor, takich jak odkryte i podgrzewane baseny, kanał Whitewater River o długości 250 metrów, murawy do leżakowania pod gołym niebem istnieje również możliwość zorganizowania firmowego turnieju siatkówki plażowej na specjalnie przygotowanym do tego boisku, a także wspólnego ogniska lub grilla. A na wypadek, gdyby zepsuła się pogoda, zawsze czeka w pobliżu tropikalna hala z wodną krainą, wellness i spa oraz bogatą ofertą gastronomiczną.

Przykładowy pakiet „Majówka w AMAZONII” – od 99,00 EUR od osoby:

– wstęp do Strefy Tropikalnej, Strefy Saun i strefy zewnętrznej AMAZONIA

– firmowy turniej siatkówki plażowej pod gołym niebem

– wieczorem wspólne ognisko lub grill

nocleg w komfortowych pokojach lub namiotach w hali

Kontakt w jezyku polskim:

Gabriela Mohri

Sales Manager

+49 35477 604516

gabriela.mohri@tropical-islands.de

Z ofertą obiektu będzie się można zapoznać bliżej w Strefie EVENT MIX targów – FestiwalMarketingu.pl – 13-14 września w EXPO XXI Warszawa.

 

JK